Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa A, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa A, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa A, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Łęki Górne 14 32 10 2 2 26 14 12
2 LKS Głowaczowa 14 31 10 1 3 36 12 24
3 Kamieniarz Golemki 14 27 8 3 3 30 14 16
4 Czarnovia Czarna 14 24 7 3 4 29 23 6
5 Bodzos Podgrodzie 14 23 7 2 5 25 26 -1
6 Victoria Ocieka 14 23 6 5 3 19 13 6
7 Strażak Lubzina 14 23 7 2 5 42 24 18
8 LKS Pustków 14 19 6 1 7 31 31 0
9 Borowiec Straszęcin 14 19 5 4 5 17 20 -3
10 LKS Nagoszyn 14 17 5 2 7 24 31 -7
11 LKS Stasiówka 14 15 4 3 7 21 34 -13
12 LKS Zasów-Mokre 14 13 4 1 9 22 28 -6
13 LKS Żyraków 14 7 2 1 11 18 46 -28
14 Paszczyniak Paszczyna 14 5 1 2 11 11 35 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 21 sierpnia
Strażak Lubzina 3 - 1 LKS Głowaczowa
LKS Żyraków 3 - 5 LKS Pustków
LKS Zasów-Mokre 2 - 4 Bodzos Podgrodzie
Victoria Ocieka 3 - 0 Czarnovia Czarna
Paszczyniak Paszczyna 1 - 3 Kamieniarz Golemki
Borowiec Straszęcin 2 - 4 LKS Stasiówka
LKS Łęki Górne 0 - 4 LKS Nagoszyn

2. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 28 sierpnia
LKS Głowaczowa 4 - 0 Paszczyniak Paszczyna
Czarnovia Czarna 2 - 2 Strażak Lubzina
Bodzos Podgrodzie 1 - 0 LKS Stasiówka
LKS Pustków 3 - 1 Borowiec Straszęcin
LKS Nagoszyn 2 - 0 LKS Żyraków
LKS Zasów-Mokre 0 - 3 * Victoria Ocieka
Kamieniarz Golemki 0 - 2 LKS Łęki Górne
3. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 4 września
LKS Łęki Górne 2 - 1 LKS Głowaczowa
Strażak Lubzina 5 - 0 LKS Zasów-Mokre
LKS Żyraków 1 - 6 Kamieniarz Golemki
LKS Stasiówka 2 - 1 LKS Pustków
Paszczyniak Paszczyna 4 - 3 Czarnovia Czarna
Victoria Ocieka 1 - 1 Bodzos Podgrodzie
Borowiec Straszęcin 2 - 0 LKS Nagoszyn
4. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 11 września
Bodzos Podgrodzie 3 - 2 LKS Pustków
Czarnovia Czarna 3 - 2 LKS Łęki Górne
LKS Nagoszyn 2 - 2 LKS Stasiówka
LKS Głowaczowa 5 - 0 LKS Żyraków
LKS Zasów-Mokre 0 - 0 Paszczyniak Paszczyna
Kamieniarz Golemki 0 - 0 Borowiec Straszęcin
Victoria Ocieka 1 - 0 Strażak Lubzina
5. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 18 września
LKS Żyraków 1 - 4 Czarnovia Czarna
LKS Stasiówka 2 - 4 Kamieniarz Golemki
LKS Łęki Górne 3 - 0 LKS Zasów-Mokre
LKS Pustków 3 - 4 LKS Nagoszyn
Paszczyniak Paszczyna 0 - 2 Victoria Ocieka
Borowiec Straszęcin 1 - 1 LKS Głowaczowa
Strażak Lubzina 2 - 4 Bodzos Podgrodzie
6. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 25 września
LKS Głowaczowa 5 - 0 LKS Stasiówka
Czarnovia Czarna 3 - 1 Borowiec Straszęcin
Strażak Lubzina 4 - 2 Paszczyniak Paszczyna
Victoria Ocieka 1 - 1 LKS Łęki Górne
Bodzos Podgrodzie 0 - 1 LKS Nagoszyn
Kamieniarz Golemki 0 - 1 LKS Pustków
LKS Zasów-Mokre 3 - 0 * LKS Żyraków
7. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 2 października
LKS Żyraków 1 - 1 Victoria Ocieka
LKS Stasiówka 1 - 2 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 1 - 3 LKS Głowaczowa
LKS Nagoszyn 0 - 4 Kamieniarz Golemki
LKS Łęki Górne 1 - 0 Strażak Lubzina
Paszczyniak Paszczyna 0 - 2 Bodzos Podgrodzie
Borowiec Straszęcin 1 - 0 LKS Zasów-Mokre

8. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 9 października
Victoria Ocieka 1 - 1 Borowiec Straszęcin
Bodzos Podgrodzie 1 - 1 Kamieniarz Golemki
LKS Głowaczowa 3 - 0 LKS Nagoszyn
Czarnovia Czarna 1 - 1 LKS Pustków
LKS Zasów-Mokre 7 - 0 LKS Stasiówka
Strażak Lubzina 5 - 1 LKS Żyraków
Paszczyniak Paszczyna 0 - 1 LKS Łęki Górne
9. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 16 października
LKS Łęki Górne 1 - 0 Bodzos Podgrodzie
LKS Żyraków 2 - 0 Paszczyniak Paszczyna
LKS Stasiówka 1 - 0 Victoria Ocieka
LKS Pustków 3 - 2 LKS Zasów-Mokre
LKS Nagoszyn 1 - 2 Czarnovia Czarna
Kamieniarz Golemki 1 - 2 LKS Głowaczowa
Borowiec Straszęcin 2 - 4 Strażak Lubzina
10. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 23 października
Czarnovia Czarna 1 - 1 Kamieniarz Golemki
Strażak Lubzina 4 - 4 LKS Stasiówka
LKS Łęki Górne 5 - 1 LKS Żyraków
Bodzos Podgrodzie 0 - 4 LKS Głowaczowa
LKS Zasów-Mokre 3 - 0 LKS Nagoszyn
Victoria Ocieka 2 - 1 LKS Pustków
Paszczyniak Paszczyna 1 - 2 Borowiec Straszęcin
11. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 30 października
LKS Głowaczowa 2 - 1 Czarnovia Czarna
LKS Żyraków 5 - 1 Bodzos Podgrodzie
LKS Stasiówka 1 - 1 Paszczyniak Paszczyna
LKS Pustków 0 - 7 Strażak Lubzina
LKS Nagoszyn 2 - 2 Victoria Ocieka
Kamieniarz Golemki 2 - 1 LKS Zasów-Mokre
Borowiec Straszęcin 0 - 0 LKS Łęki Górne
12. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 6 listopada
Bodzos Podgrodzie 2 - 4 Czarnovia Czarna
Strażak Lubzina 4 - 0 LKS Nagoszyn
LKS Łęki Górne 2 - 0 LKS Stasiówka
LKS Zasów-Mokre 2 - 1 LKS Głowaczowa
Victoria Ocieka 0 - 2 Kamieniarz Golemki
Paszczyniak Paszczyna 0 - 5 LKS Pustków
LKS Żyraków 0 - 1 Borowiec Straszęcin
13. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 13 listopada
LKS Pustków 0 - 1 LKS Łęki Górne
Czarnovia Czarna 2 - 0 LKS Zasów-Mokre
Borowiec Straszęcin 1 - 2 Bodzos Podgrodzie
LKS Głowaczowa 2 - 0 Victoria Ocieka
LKS Stasiówka 3 - 1 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 4 - 1 Paszczyniak Paszczyna
Kamieniarz Golemki 4 - 1 Strażak Lubzina

14. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 26 marca
Czarnovia Czarna 1 - 2 Victoria Ocieka
LKS Głowaczowa 2 - 1 Strażak Lubzina
Bodzos Podgrodzie 4 - 2 LKS Zasów-Mokre
Kamieniarz Golemki 2 - 1 Paszczyniak Paszczyna
LKS Nagoszyn 4 - 5 LKS Łęki Górne
LKS Pustków 5 - 2 LKS Żyraków
LKS Stasiówka 1 - 2 Borowiec Straszęcin
15. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 2 kwietnia
Borowiec Straszęcin ? - ? LKS Pustków
Strażak Lubzina ? - ? Czarnovia Czarna
LKS Stasiówka ? - ? Bodzos Podgrodzie
LKS Żyraków ? - ? LKS Nagoszyn
Paszczyniak Paszczyna ? - ? LKS Głowaczowa
Victoria Ocieka ? - ? LKS Zasów-Mokre
LKS Łęki Górne ? - ? Kamieniarz Golemki
16. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 9 kwietnia
Bodzos Podgrodzie ? - ? Victoria Ocieka
LKS Zasów-Mokre ? - ? Strażak Lubzina
Czarnovia Czarna ? - ? Paszczyniak Paszczyna
LKS Głowaczowa ? - ? LKS Łęki Górne
Kamieniarz Golemki ? - ? LKS Żyraków
LKS Nagoszyn ? - ? Borowiec Straszęcin
LKS Pustków ? - ? LKS Stasiówka
17. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 15 kwietnia
LKS Pustków ? - ? Bodzos Podgrodzie
LKS Stasiówka ? - ? LKS Nagoszyn
Borowiec Straszęcin ? - ? Kamieniarz Golemki
LKS Żyraków ? - ? LKS Głowaczowa
LKS Łęki Górne ? - ? Czarnovia Czarna
Paszczyniak Paszczyna ? - ? LKS Zasów-Mokre
Strażak Lubzina ? - ? Victoria Ocieka
18. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 23 kwietnia
Bodzos Podgrodzie ? - ? Strażak Lubzina
Victoria Ocieka ? - ? Paszczyniak Paszczyna
LKS Zasów-Mokre ? - ? LKS Łęki Górne
Czarnovia Czarna ? - ? LKS Żyraków
LKS Głowaczowa ? - ? Borowiec Straszęcin
Kamieniarz Golemki ? - ? LKS Stasiówka
LKS Nagoszyn ? - ? LKS Pustków
19. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 30 kwietnia
LKS Nagoszyn ? - ? Bodzos Podgrodzie
LKS Pustków ? - ? Kamieniarz Golemki
LKS Stasiówka ? - ? LKS Głowaczowa
Borowiec Straszęcin ? - ? Czarnovia Czarna
LKS Żyraków ? - ? LKS Zasów-Mokre
LKS Łęki Górne ? - ? Victoria Ocieka
Paszczyniak Paszczyna ? - ? Strażak Lubzina

20. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 7 maja
Bodzos Podgrodzie ? - ? Paszczyniak Paszczyna
Strażak Lubzina ? - ? LKS Łęki Górne
Victoria Ocieka ? - ? LKS Żyraków
LKS Zasów-Mokre ? - ? Borowiec Straszęcin
Czarnovia Czarna ? - ? LKS Stasiówka
LKS Głowaczowa ? - ? LKS Pustków
Kamieniarz Golemki ? - ? LKS Nagoszyn
21. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 14 maja
Kamieniarz Golemki ? - ? Bodzos Podgrodzie
LKS Nagoszyn ? - ? LKS Głowaczowa
LKS Pustków ? - ? Czarnovia Czarna
LKS Stasiówka ? - ? LKS Zasów-Mokre
Borowiec Straszęcin ? - ? Victoria Ocieka
LKS Żyraków ? - ? Strażak Lubzina
LKS Łęki Górne ? - ? Paszczyniak Paszczyna
22. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 21 maja
Bodzos Podgrodzie ? - ? LKS Łęki Górne
Paszczyniak Paszczyna ? - ? LKS Żyraków
Strażak Lubzina ? - ? Borowiec Straszęcin
Victoria Ocieka ? - ? LKS Stasiówka
LKS Zasów-Mokre ? - ? LKS Pustków
Czarnovia Czarna ? - ? LKS Nagoszyn
LKS Głowaczowa ? - ? Kamieniarz Golemki
23. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 28 maja
LKS Głowaczowa ? - ? Bodzos Podgrodzie
Kamieniarz Golemki ? - ? Czarnovia Czarna
LKS Nagoszyn ? - ? LKS Zasów-Mokre
LKS Pustków ? - ? Victoria Ocieka
LKS Stasiówka ? - ? Strażak Lubzina
Borowiec Straszęcin ? - ? Paszczyniak Paszczyna
LKS Żyraków ? - ? LKS Łęki Górne
24. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 4 czerwca
Bodzos Podgrodzie ? - ? LKS Żyraków
LKS Łęki Górne ? - ? Borowiec Straszęcin
Paszczyniak Paszczyna ? - ? LKS Stasiówka
Strażak Lubzina ? - ? LKS Pustków
Victoria Ocieka ? - ? LKS Nagoszyn
LKS Zasów-Mokre ? - ? Kamieniarz Golemki
Czarnovia Czarna ? - ? LKS Głowaczowa
25. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 11 czerwca
Czarnovia Czarna ? - ? Bodzos Podgrodzie
LKS Głowaczowa ? - ? LKS Zasów-Mokre
Kamieniarz Golemki ? - ? Victoria Ocieka
LKS Nagoszyn ? - ? Strażak Lubzina
LKS Pustków ? - ? Paszczyniak Paszczyna
LKS Stasiówka ? - ? LKS Łęki Górne
Borowiec Straszęcin ? - ? LKS Żyraków

26. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 18 czerwca
Bodzos Podgrodzie ? - ? Borowiec Straszęcin
LKS Żyraków ? - ? LKS Stasiówka
LKS Łęki Górne ? - ? LKS Pustków
Paszczyniak Paszczyna ? - ? LKS Nagoszyn
Strażak Lubzina ? - ? Kamieniarz Golemki
Victoria Ocieka ? - ? LKS Głowaczowa
LKS Zasów-Mokre ? - ? Czarnovia Czarna

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem