Statystyki - Krosno > Klasa A, gr. II

Zobacz też: Terminarze i wyniki - Krosno > Klasa A, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa A, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Kopytowa 17 41 13 2 2 49 22 27
2 Ostoja Kołaczyce 17 33 9 6 2 28 13 15
3 Orzeł Faliszówka 17 30 9 3 5 36 29 7
4 LKS Czeluśnica 17 28 7 7 3 30 20 10
5 OKS Sobniów Jasło 17 26 7 5 5 22 21 1
6 Tempo Nienaszów 17 25 6 7 4 36 23 13
7 KS Zarzecze 17 24 6 6 5 28 30 -2
8 Zorza Łęki Dukielskie 17 23 6 5 6 37 35 2
9 Jasiołka Jaśliska 17 23 7 2 8 28 31 -3
10 Orzeł Lubla 17 23 6 5 6 34 25 9
11 Orzeł Bieździedza 17 22 7 1 9 26 30 -4
12 Karpaty II Krosno 17 22 7 1 9 27 33 -6
13 LKS Lubatówka 17 20 6 2 9 27 30 -3
14 Wisłoka Nowy Żmigród 17 16 4 4 9 32 40 -8
15 Karpaty Klimkówka 17 16 5 1 11 23 53 -30
16 LKS Moderówka 16 14 2 8 6 19 30 -11
17 Victoria Kobylany 17 12 3 3 11 23 40 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Krosno > Klasa A, gr. II mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Kopytowa 9 24 8 0 1 39 16 23
2 Orzeł Faliszówka 7 21 7 0 0 23 10 13
3 Ostoja Kołaczyce 8 17 5 2 1 15 6 9
4 KS Zarzecze 9 16 4 4 1 15 12 3
5 LKS Czeluśnica 9 16 4 4 1 13 10 3
6 Tempo Nienaszów 9 15 4 3 2 23 13 10
7 Zorza Łęki Dukielskie 9 15 4 3 2 22 12 10
8 Orzeł Lubla 8 15 4 3 1 19 10 9
9 Jasiołka Jaśliska 9 14 4 2 3 15 10 5
10 OKS Sobniów Jasło 8 14 4 2 2 12 8 4
11 Karpaty Klimkówka 9 13 4 1 4 16 21 -5
12 Orzeł Bieździedza 9 12 4 0 5 17 18 -1
13 Wisłoka Nowy Żmigród 9 12 3 3 3 25 17 8
14 Karpaty II Krosno 8 12 4 0 4 12 16 -4
15 LKS Lubatówka 8 11 3 2 3 11 9 2
16 Victoria Kobylany 8 6 2 0 6 10 14 -4
17 LKS Moderówka 8 5 0 5 3 6 10 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Krosno > Klasa A, gr. II mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Kopytowa 8 17 5 2 1 10 6 4
2 Ostoja Kołaczyce 9 16 4 4 1 13 7 6
3 LKS Czeluśnica 8 12 3 3 2 17 10 7
4 OKS Sobniów Jasło 9 12 3 3 3 10 13 -3
5 Tempo Nienaszów 8 10 2 4 2 13 10 3
6 Karpaty II Krosno 9 10 3 1 5 15 17 -2
7 Orzeł Bieździedza 8 10 3 1 4 9 12 -3
8 LKS Lubatówka 9 9 3 0 6 16 21 -5
9 Orzeł Faliszówka 10 9 2 3 5 13 19 -6
10 LKS Moderówka 8 9 2 3 3 13 20 -7
11 Jasiołka Jaśliska 8 9 3 0 5 13 21 -8
12 KS Zarzecze 8 8 2 2 4 13 18 -5
13 Orzeł Lubla 9 8 2 2 5 15 15 0
14 Zorza Łęki Dukielskie 8 8 2 2 4 15 23 -8
15 Victoria Kobylany 9 6 1 3 5 13 26 -13
16 Wisłoka Nowy Żmigród 8 4 1 1 6 7 23 -16
17 Karpaty Klimkówka 8 3 1 0 7 7 32 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Średnia ilość bramek

Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
Karpaty Klimkówka 17 4.47 1.35 3.12 82.35 % 17.65 %
Zorza Łęki Dukielskie 17 4.24 2.18 2.06 82.35 % 17.65 %
Wisłoka Nowy Żmigród 17 4.24 1.88 2.35 82.35 % 17.65 %
Polonia Kopytowa 17 4.18 2.88 1.29 64.71 % 35.29 %
Orzeł Faliszówka 17 3.82 2.12 1.71 76.47 % 23.53 %
Victoria Kobylany 17 3.71 1.35 2.35 82.35 % 17.65 %
Karpaty II Krosno 17 3.53 1.59 1.94 70.59 % 29.41 %
Tempo Nienaszów 17 3.47 2.12 1.35 76.47 % 23.53 %
Jasiołka Jaśliska 17 3.47 1.65 1.82 82.35 % 17.65 %
Orzeł Lubla 17 3.47 2 1.47 64.71 % 35.29 %
KS Zarzecze 17 3.41 1.65 1.76 58.82 % 41.18 %
LKS Lubatówka 17 3.35 1.59 1.76 64.71 % 35.29 %
Orzeł Bieździedza 17 3.29 1.53 1.76 64.71 % 35.29 %
LKS Moderówka 16 3.06 1.19 1.88 50 % 50 %
LKS Czeluśnica 17 2.94 1.76 1.18 64.71 % 35.29 %
OKS Sobniów Jasło 17 2.53 1.29 1.24 52.94 % 47.06 %
Ostoja Kołaczyce 17 2.41 1.65 0.76 47.06 % 52.94 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

Strzelcy Umieść na swojej stronie

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Munia Polonia Kopytowa 15
2 Damian Tłuściak Polonia Kopytowa 14
3 Wojciech Kiełtyka Tempo Nienaszów 10
4 Łukasz Świątek Tempo Nienaszów 10
5 Sławomir Chopiak Wisłoka Nowy Żmigród 8
6 Hubert Dziak Orzeł Bieździedza 8
7 Karol Klich Wisłoka Nowy Żmigród 8
8 Damian Limberger KS Zarzecze 8
9 Michał Majewski Orzeł Lubla 8
10 Gracjan Poręba Zorza Łęki Dukielskie 8
Pokaż wszystkich strzelców

INNE STATYSTYKI

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem