Statystyki - Jarosław > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Terminarze i wyniki - Jarosław > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Granica Stubno 25 64 20 4 1 61 16 45
2 Huragan Gniewczyna 25 53 16 5 4 57 19 38
3 Motor Grochowce 25 45 13 6 6 38 22 16
4 MKS Kańczuga 25 45 13 6 6 45 29 16
5 LKS Skołoszów 25 43 13 4 8 48 28 20
6 San Hureczko 25 42 13 3 9 41 30 11
7 Pogoń-Sokół Lubaczów 25 41 12 5 8 42 32 10
8 Płomień Morawsko 25 40 12 4 9 38 35 3
9 Santos Piwoda 25 34 10 4 11 41 39 2
10 Sanoczanka Święte 25 31 9 4 12 51 48 3
11 KS Kisielów-Pełnatycze 25 28 8 4 13 35 45 -10
12 Graniczni Krowica 25 21 5 6 14 39 66 -27
13 Błękitni Grzęska 25 21 6 3 16 41 66 -25
14 KS Węgierka 25 21 6 3 16 28 65 -37
15 Promyk Urzejowice 25 19 4 7 14 27 58 -31
16 Fenix Leszno 25 17 5 2 18 30 64 -34
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Jarosław > Klasa Okręgowa mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Granica Stubno 13 32 10 2 1 36 8 28
2 San Hureczko 13 32 10 2 1 28 9 19
3 Huragan Gniewczyna 12 27 8 3 1 30 6 24
4 Płomień Morawsko 12 27 8 3 1 21 13 8
5 LKS Skołoszów 13 26 8 2 3 29 9 20
6 Motor Grochowce 12 24 7 3 2 18 8 10
7 MKS Kańczuga 12 23 7 2 3 24 15 9
8 Pogoń-Sokół Lubaczów 13 20 6 2 5 22 15 7
9 Sanoczanka Święte 13 17 5 2 6 29 26 3
10 KS Kisielów-Pełnatycze 13 16 5 1 7 20 25 -5
11 Błękitni Grzęska 13 13 4 1 8 25 29 -4
12 KS Węgierka 12 13 4 1 7 15 22 -7
13 Fenix Leszno 12 13 4 1 7 20 30 -10
14 Santos Piwoda 12 12 3 3 6 16 20 -4
15 Graniczni Krowica 12 12 3 3 6 19 30 -11
16 Promyk Urzejowice 13 4 0 4 9 8 37 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Jarosław > Klasa Okręgowa mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Granica Stubno 12 32 10 2 0 25 8 17
2 Huragan Gniewczyna 13 26 8 2 3 27 13 14
3 MKS Kańczuga 13 22 6 4 3 21 14 7
4 Santos Piwoda 13 22 7 1 5 25 19 6
5 Motor Grochowce 13 21 6 3 4 20 14 6
6 Pogoń-Sokół Lubaczów 12 21 6 3 3 20 17 3
7 LKS Skołoszów 12 17 5 2 5 19 19 0
8 Promyk Urzejowice 12 15 4 3 5 19 21 -2
9 Sanoczanka Święte 12 14 4 2 6 22 22 0
10 Płomień Morawsko 13 13 4 1 8 17 22 -5
11 KS Kisielów-Pełnatycze 12 12 3 3 6 15 20 -5
12 San Hureczko 12 10 3 1 8 13 21 -8
13 Graniczni Krowica 13 9 2 3 8 20 36 -16
14 Błękitni Grzęska 12 8 2 2 8 16 37 -21
15 KS Węgierka 13 8 2 2 9 13 43 -30
16 Fenix Leszno 13 4 1 1 11 10 34 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Średnia ilość bramek

Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
Błękitni Grzęska 25 4.28 1.64 2.64 88 % 12 %
Graniczni Krowica 25 4.2 1.56 2.64 72 % 28 %
Sanoczanka Święte 25 3.96 2.04 1.92 72 % 28 %
Fenix Leszno 25 3.76 1.2 2.56 72 % 28 %
KS Węgierka 25 3.72 1.12 2.6 72 % 28 %
Promyk Urzejowice 25 3.4 1.08 2.32 64 % 36 %
Santos Piwoda 25 3.2 1.64 1.56 60 % 40 %
KS Kisielów-Pełnatycze 25 3.2 1.4 1.8 72 % 28 %
Granica Stubno 25 3.08 2.44 0.64 44 % 56 %
Huragan Gniewczyna 25 3.04 2.28 0.76 60 % 40 %
LKS Skołoszów 25 3.04 1.92 1.12 56 % 44 %
MKS Kańczuga 25 2.96 1.8 1.16 64 % 36 %
Pogoń-Sokół Lubaczów 25 2.96 1.68 1.28 56 % 44 %
Płomień Morawsko 25 2.92 1.52 1.4 60 % 40 %
San Hureczko 25 2.84 1.64 1.2 52 % 48 %
Motor Grochowce 25 2.4 1.52 0.88 44 % 56 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

Strzelcy Umieść na swojej stronie

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Grzegorz Broda Santos Piwoda 20
2 Krzysztof Gawłowski Sanoczanka Święte 18
3 Michał Grabiec Granica Stubno 13
4 Łukasz Tyrawski LKS Skołoszów 13
5 Wojciech Majkutowski MKS Kańczuga 11
6 Andrzej Senejkow Granica Stubno 11
7 Damian Kobrzyński Sanoczanka Święte 10
8 Lubomir Mroczka Promyk Urzejowice 10
9 Adrian Bednarz Huragan Gniewczyna 9
10 Marek Chomyszyn Graniczni Krowica 9
Pokaż wszystkich strzelców

INNE STATYSTYKI

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem