Tabela: Rzeszów > Klasa A, gr. II (sezon 2023/2024) Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Stobierna | 14 | 37 | 12 | 1 | 1 | 39 | 12 | 27 | |
2 | Crasnovia Krasne | 14 | 32 | 10 | 2 | 2 | 42 | 16 | 26 | |
3 | Iskra Jawornik Polski | 14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 34 | 18 | 16 | |
4 | LKS Wola Dalsza | 14 | 25 | 8 | 1 | 5 | 27 | 26 | 1 | |
5 | Zorza Trzeboś | 14 | 25 | 7 | 4 | 3 | 24 | 14 | 10 | |
6 | Dynovia Dynów | 14 | 22 | 7 | 1 | 6 | 27 | 23 | 4 | |
7 | Herkules Trzebuska | 13 | 22 | 7 | 1 | 5 | 31 | 28 | 3 | |
8 | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 32 | 26 | 6 | |
9 | Szarotka Rogóżno | 14 | 19 | 6 | 1 | 7 | 28 | 41 | -13 | |
10 | Rzemieślnik Strażów | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 29 | 39 | -10 | |
11 | Astra Medynia Głogowska | 14 | 13 | 4 | 1 | 9 | 22 | 32 | -10 | |
12 | HALO Hyżne | 14 | 12 | 2 | 6 | 6 | 13 | 21 | -8 | |
13 | Unia Korniaktów | 13 | 5 | 1 | 2 | 10 | 14 | 36 | -22 | |
14 | Markovia Markowa | 14 | 3 | 0 | 3 | 11 | 18 | 48 | -30 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Herkules Trzebuska - mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iskra Jawornik Polski | 9 | 23 | 7 | 2 | 0 | 29 | 9 | 20 | |
2 | Crasnovia Krasne | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 29 | 10 | 19 | |
3 | KS Stobierna | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 19 | 9 | 10 | |
4 | Dynovia Dynów | 9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 23 | 10 | 13 | |
5 | Zorza Trzeboś | 7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 11 | 2 | 9 | |
6 | LKS Wola Dalsza | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 15 | 11 | 4 | |
7 | Szarotka Rogóżno | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 20 | 18 | 2 | |
8 | Herkules Trzebuska | 6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 16 | 16 | 0 | |
9 | HALO Hyżne | 8 | 10 | 2 | 4 | 2 | 8 | 6 | 2 | |
10 | Astra Medynia Głogowska | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 12 | 16 | -4 | |
11 | Rzemieślnik Strażów | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 17 | 28 | -11 | |
12 | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | |
13 | Unia Korniaktów | 7 | 2 | 0 | 2 | 5 | 10 | 22 | -12 | |
14 | Markovia Markowa | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Herkules Trzebuska - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Stobierna | 6 | 18 | 6 | 0 | 0 | 20 | 3 | 17 | |
2 | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | 12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 24 | 26 | -2 | |
3 | Crasnovia Krasne | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 13 | 6 | 7 | |
4 | Herkules Trzebuska | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 15 | 12 | 3 | |
5 | Zorza Trzeboś | 7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 13 | 12 | 1 | |
6 | LKS Wola Dalsza | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 12 | 15 | -3 | |
7 | Rzemieślnik Strażów | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 12 | 11 | 1 | |
8 | Iskra Jawornik Polski | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5 | 9 | -4 | |
9 | Astra Medynia Głogowska | 7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 10 | 16 | -6 | |
10 | Dynovia Dynów | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4 | 13 | -9 | |
11 | Szarotka Rogóżno | 7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 8 | 23 | -15 | |
12 | Unia Korniaktów | 6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 4 | 14 | -10 | |
13 | HALO Hyżne | 6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 5 | 15 | -10 | |
14 | Markovia Markowa | 13 | 2 | 0 | 2 | 11 | 15 | 45 | -30 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Herkules Trzebuska - ostatnie mecze
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2023-11-18 | Herkules Trzebuska | 4 - 2 | Iskra Jawornik Polski | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-11-05 | LKS Wola Dalsza | 0 - 3 | Herkules Trzebuska | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-10-28 | Dynovia Dynów | 5 - 2 | Herkules Trzebuska | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-10-22 | Herkules Trzebuska | 4 - 3 | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-10-15 | HALO Hyżne | 0 - 1 | Herkules Trzebuska | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-10-08 | Herkules Trzebuska | 0 - 4 | KS Stobierna | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-10-01 | Zorza Trzeboś | 2 - 0 | Herkules Trzebuska | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-09-24 | Herkules Trzebuska | 3 - 1 | Markovia Markowa | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-09-16 | Szarotka Rogóżno | 3 - 1 | Herkules Trzebuska | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-09-10 | Herkules Trzebuska | 2 - 4 | Crasnovia Krasne | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-09-02 | Astra Medynia Głogowska | 0 - 6 | Herkules Trzebuska | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-08-26 | Herkules Trzebuska | 3 - 2 | Rzemieślnik Strażów | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-08-20 | Unia Korniaktów | 2 - 2 | Herkules Trzebuska | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
Herkules Trzebuska - strzelcy bramek Umieść na swojej stronie
Lp. | Piłkarz | Bramki |
---|---|---|
Brak statystyk |