2016-01-31 15:13:11

sparing: Czarni Jasło - Przełom Besko 1-1

Bartosz Szopa (na zdjęciu z piłką) wrócił do składu Czarnych Jasło po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją (fot. Jakub Dziok / archwium)
Czarni Jasło zremisowali 1-1 z czwartoligowym Przełomem Besko w meczu sparingowym.

Piłkarze Przełomu Besko wyszli na prowadzenie po uderzenie z rzutu wolnego Jakuba Szybki.

Wyrównującą bramkę dla grających w klasie O Krosno Czarnych Jasło strzelił Michał Tusiński, który wykończył akcję Grzegorz Muni.

W barwach Czarnych Jasło pojawił się jeden zawodnik testowany. Przełom Bestko natomiast testował dwóch nowych graczy - bramkarza i pomocnika.

Do gry po długiej przerwie spowodowanej kontuzją wrócił zawodnik Czarnych Bartosz Szopa.

CZARNI JASŁO - PRZEŁOM BESKO 1-1 (1-1)

0-1 Jakub Szybka
1-1 Michał Tusiński

Czarni Jasło: Niemczyński - Borowiec, Nabożny, Dziobek, Dziedzic, Munia, Wietecha, Urban, Stelmach, Tusiński, Kulig oraz Szopa, Jarecki, Wójtowicz i Zawodnik testowany