2016-01-30 12:52:10

sparing: Stal Mielec - Stal Stalowa Wola 1-1

W sparingu dwóch podkarpackich drugoligowców Stal Mielec zremisowała ze Stalą Stalowa Wola 1-1.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł już w 10. minucie meczu. Gola dla Stali Stalowa Wola zdobył Mateusz Kantor wyszła na prowadzenie. Wyrównał jeszcze przed przerwą Bartosz Nowak.

W barwach Stali Mielec zagrał po raz kolejny Marcel Stel, testowany piłkarz Legii Warszawa.

W "Stalówce" natomiast było dwóch testowanych. Pierwszy z nich to Damian Lenkiewicz z Miedzi Legnicy a drugi Jakub Mażysz (ostatnio Świt Nowy Dwór Mazowiecki).

STAL MIELEC - STAL STALOWA WOLA 1-1 (1-1)

0-1 Mateusz Kantor (10)
1-1 Bartosz Nowak (33)

Stal Mielec: Libera - Zalepa, Bierzało, Sulewski, Żubrowski, Cholewiak, Nowak, Lech, Prejs, Sobczak, Getinger oraz Kozioł, Misiak, Marciniec, Prokić, Herda, Stec, Oziębło, Żegleń, Płatek

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Bartkiewicz, Bogacz, Wawrzyński, Kowalski, Oziębała, Kantor, Giel, Lenkiewicz, Przezak, Zawodnik testowany oraz Drzymała, Mistrzyk, Kołodziej, Kachniarz, Łanucha, Siudak, Płonka, Rogowski, Kozdra