2011-01-30 12:51:14

sparing: Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1-2 (zobacz bramki)

Porażką w meczu kontrolnym z Avią Świdnik 1-2 zakończył się obóz przygotowawczy Tomasovii Tomaszów Lubelski w Zamościu.

Podopieczni trenera Jarosława Korzenia pomimo dobrej pierwszej połowy, w drugiej odsłonie wyraźnie spuścili z tonu i ostatecznie zeszli z boiska jako pokonani.

Na boisku w barwach Tomasovii zabrakło tym razem przymierzanego do drużyny testowanego w tym dniu przez Stal Rzeszów Tomasza Margola (decyzja ws. jego dalszych losów ma zapaść do końca tego tygodnia) oraz Jurija Michalczuka, który z powodów osobistych nie dojechał do Zamościa.

Wynik spotkania otworzył w 27. minucie Przemysław Wawryca, wykorzystując dobre podanie w tempo Michała Skiby. Mecz kontrolny nie był porywającym widowiskiem, brakowało strzałów w światło bramki, które w pierwszych 45 minutach można byłoby policzyć na palcach jednej ręki. W drugiej odsłonie na boisku pojawili się zmiennicy i nie zdołali utrzymać korzystnego rezultatu. Najpierw w 62. minucie Bartłomiej Mazurek wykorzystał błąd obrony Tomasovii, a w 73. minucie ten sam piłkarz najpierw strzelał w interweniującego Łukasza Bartoszyka, a akcję zwieńczył udaną dobitką Andrzej Danielak.

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1:2 (1:0)
Bramki: Wawryca (27') - Mazurek (62'), Danielak (73')

Tomasovia: Bartoszyk - Jakubiak, Chwała, Świderek, Skiba, Kozyra, Stefanik, Słotwiński, Cywka, Wawryca, Kulas; ponadto zagrali: Myszkowski, Banaś, Kaniewski, Żurawski, Zatorski, Baran.

Bramka na 1-0 (Przemysław Wawryca):

Bramka na 1-1 (Bartłomiej Mazurek):

Bramka na 1-2 (Andrzej Danielak):

źródło: tomasovia.tomaszow.info / youtube.com