2016-01-23 14:09:27

sparing: Stal Rzeszów - Pogoń Staszów 4-1

Gracze Stali Rzeszów pokonali Pogoń Staszów 4-1 w pierwszym tegorocznym meczu sparingowym.

Piłkarze Stali Rzeszów wyszli na prowadzenie w 12. mincuie spotkania po trafieniu Michała Szymańskiego.

Goście doprowadzili do wyrównania nieco ponad kwadrans później. Autorem gola był Dominik Bednarczyk, były zawodnik Stali, a obecnie grający trener Pogoni Staszów. W 33. minucie padł gol samobójczy i do przerwy rzeszowianie prowadzili 2-1.

W drugiej połowie gole dla Stali Rzeszów zdobyli Arkadiusz Gil i Michał Lisańczuk. Podopieczni Marcina Wołowca ostatecznie zwyciężyli 4-1.

STAL RZESZÓW - POGOŃ STASZÓW 4-1 (2-1)

1-0 Michał Szymański (12)
1-1 Dominik Bednarczyk (30)
2-1 samobój (33)
3-1 Arkadiusz Gil (68)
4-1 Michał Lisańczuk

Stal Rzeszów: Kaszuba - Baran, Drelich, Kanach, Lisańczuk, Szeliga, Gil, Zieliński, Brocki, Szymański, Prędota oraz Korziewicz, Toczek, Jakub Kloc, Ochalik.