2016-01-16 13:28:18

sparing: Resovia - Sokół Nisko 4-1

Resovia (białe koszulki) pokonała czwartoligowy Sokół Nisko w sparingu.
Resovia pokonała Sokół Nisko 4-1 w sparingu. Dla obydwu drużyn był to pierwszy mecz kontrolny po przerwie zimowej.

Piłkarze Resovii wyszli na prowadzenie po golu zawodnika testowanego, który wpisał się na listę strzelców kilka minut przed przerwą.

W drugiej połowie bramki dla "Pasiaków" zdobywali juniorzy: Rafał Michalik (dwie) oraz Patryk Pękala. Jedyny gol dla Sokoła Nisko padł przy stanie 0-2, a jego autorem był Krystian Lebioda.

W drużynie Szymona Szydełko pojawiło się kilku zawodników testowanych. W składzie wyjściowym opublikowanym na Twitterze Resovii jest aż czterech nowych piłkarzy.

W barwach Sokoła Nisko zagrał jeden testowany zawodnik ofensywny. Trener Artur Lebioda przyglądał się także dwóm zawodnikom z juniorów młodszych.
Mecz został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy stadionie Resovii.

RESOVIA - SOKÓŁ NISKO 4-1 (1-0)

1-0 Zawodnik testowany (40)
2-0 Rafał Michalik (70)
2-1 Krystian Lebioda (80)
3-1 Rafał Michalik (81)
4-1 Patryk Pękala (83)

Resovia: Raczek - Bieniasz, Świst, Baran, K. Kmiotek, Zawodnik testowany I, Kowal, Zawodnik testowany II, Zawodnik testowany III, Jurczak, Zawodnik testowany IV oraz Bujak, Socha, Gwóźdź, Cach, Michalik, Daniel, Pałys-Rydzik, Pękala, Zawodnik testowany V

Sokół Nisko: Węglarz - Szpyra, Maciorowski, Stelmach, Kwiatkowski, Sudoł, Kobylarz, Stępień, Kowal, Zawodnik testowany, Juda oraz Wilk, Dyba, Woźniak, K. Lebioda, Niedziałek, Serafin, Pałka, Drelich