2016-01-16 13:02:22

Przemysław Pyrdek strzelił gola dla Cracovii w sparingu

19-letni Przemysław Pyrdek jest testowany przez Cracovię.
Przemysław Pyrdek (Resovia) zdobył gola dla ekstraklasowej Cracovii w sparingu z Górnikiem Wałbrzych. Krakowianie przegrali 2-3.

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Przemysław Pyrdek przebywa na testach w Cracovii. Napastnik trzecioligowej Resovii pojechał z krakowskim klubem na obóz przygotowawczy do Wałbrzycha i dziś zagrał w pierwszym meczu sparingowym.

19-letni Przemysław Pyrdek pokazał się z dobrej strony i zdobył jedną z bramek wpisują się na listę strzelców w 57. minucie meczu (wcześniej do siatki trafił Eric Jendrisek).

Ostatecznie Cracovia przegrała z Górnikiem Wałbrzych 2-3, a autorem wszystkich trzech bramek dla gospodarzy był Marcin Orłowski. Piłkarz z Podkarpacia wystąpił w dwóch tercjach (grano 3x30 minut).

Przemysław Pyrdek rozegrał w tym sezonie 19 spotkań w barwach Resovii. Zdobył 6 bramek.

GÓRNIK WAŁBRZYCH - CRACOVIA 3-2 (1-0, 3-2)

0-1 Erik Jendrisek (26)
1-1 Marcin Orłowski (31)
2-1 Marcin Orłowski (39)
3-1 Marcin Orłowski (44)
3-2 Przemysław Pyrdek (57)