http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-01-11 22:01:19

Przebój Wolbrom testuje nowych graczy

Podobne tematy Przebój Wolbrom

18 piłkarzy wzięło udział w pierwszym w nowym roku treningu II-ligowego Przeboju Wolbrom. Było wśród nich dwóch testowanych zawodników.

Łukasz Chrzanowski i Tomasz Jarosz związani byli dotąd z drużyną Wisły Kraków (ME).

- Przyglądaliśmy się im od listopada. Jeśli będą pracować, mają duże szanse na sportowy rozwój u nas - mówi o zawodnikach, którzy mają uzupełnić formacje ofensywne Przeboju trener Robert Orłowski.

Linie defensywne wzmocni Patryk Banaszkiewicz, 24-latek występujący niegdyś w Stali Rzeszów , a ostatnio reprezentujący Dalin Myślenice. Może on grać w obronie lub pomocy. Z powodu choroby Banaszkiewicz nie wziął on udziału w pierwszych zajęciach, podobnie jak kapitan zespołu Jarosław Rak.

Ewentualne pozyskanie trzech nowych zawodników nie równoważy jeszcze strat, których Przebój doznał w przerwie zimowej. Odeszli przecież Damian Lickiewicz, Grzegorz Jurczyk, Mateusz Siedlarz, Marcin Dudziński i Norbert Górski.

- Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego szukamy jeszcze dwóch, trzech zawodników, zwłaszcza środkowego pomocnika i napastnika. Mamy określone możliwości finansowe i złożyliśmy dostosowane do nich oferty różnym zawodników, którym jednak menedżerowie obiecują gruszki na wierzbie i robią tak mętlik w głowach. Nie mają dla nich żadnych ofert, ale twierdzą, że mogą mieć. Przez to niektóre nasze plany nie wypaliły. Szukamy więc, jeszcze w tym tygodniu dołączyć do nas mogą kolejni zawodnicy - tłumaczy trener Orłowski.

Do 23 stycznia Przebój będzie trenował raz dziennie, 25 stycznia zacznie obóz dochodzeniowy na własnych obiektach. Zakończy go sparingiem z Beskidem Andrychów (30 stycznia). Potem zagra z Ruchem Chorzów (ME) (3 lutego), Podbeskidziem Bielsko-Biała (6 lutego), GKS-em Tychy (13 lutego), Hutnikiem Kraków (17 lutego), Wisłą Kraków (ME) (20 lutego), Nidą Pińczów (24 lutego) i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (27 lutego).


źródło: sportowetempo.pl / własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem