http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2011-01-25 18:01:30

Stalówka zinteresowana piłkarzem Zagłębia Sosnowiec

Działacze Stali Stalowa Wola finalizują rozmowy z pomocnikiem Zagłębia Sosnowiec Michałem Skórskim. W najbliższych dniach pojawią sie kolejni piłkarze.

- Finalizujemy między innymi rozmowy z Michałem Skórskim, pomocnikiem, który grał w Zagłębiu Sosnowiec - zdradza Mariusz Szymański,działacz Stali.

Od 28 stycznia trenować ze Stalą mają także zapowiadani wcześniej piłkarze z drużyny Młodej Ekstraklasy Korony Kielce: obrońca Bartłomiej Strzębski i pomocnik Damian Czarnecki, a napastnik Daniel Rabenda (ostatnio na wypożyczeniu w Orliczu Suchedniów).

- Rozmawialiśmy też z menedżerem Dawida Kałata (pomocnik Dalinu Myślenice), ale on na razie szuka klubu z wyższej ligi. W jego przypadku nic nie jest przesądzone - mówi dalej Szymański. - Na razie z nowych zawodników trenuje z nami nadal napastnik Wojciech Białek, prowadzimy rozmowy z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, w którym grał ostatnio.

Co ciekawe Kałata był ostatnio łączony z Partyzantem Targowiska. Zawodnik ten według zapowiedzi, ma zagrać w sobotę w meczu kontrolnym trzecioligowca przeciwko Wisłoce Dębica.

- Ma przyjechać jeszcze napastnik Damian Rataj z Olendra Sól, natomiast zobaczymy, co będzie z pomocnikiem Michałem Rajtarem z Roztocza Szczebrzeszyn, który ostatnio był na testach w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki. Jeżeli pozwolą nam na to finanse, to być może zastanowimy się nad bramkarzem Markiem Bihunem z Mieszka Gniezno, który trenował już u nas przed obecnym sezonem, a ostatnio był na testach w Ruchu Chorzów - dodał Szymański.

źródło: Echo Dnia

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem