http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2011-01-24 18:01:42

Napastnik Siarki Tarnobrzeg wzmocni Limblach Zaczernie

Przemysław Stąporski, napastnik Siarki Tarnobrzeg, przejdzie na zasadzie wypożyczenia do IV-ligowego Limblachu Zaczernie.
 
Głównym powodem, dla którego Stąporski zdecydował się na przenosiny do czwartoligowca jest chęć regularnej gry. W drużynie prowadzonej przez trenera Jakuba Słomskiego, 25-letni napastnik powienien mieć ku temu więcej okazji.
 
- Tak, to prawda, będę grał w Zaczerniu. Właśnie jestem po rozmowach z prezesem klubu na temat mojego wypożyczenia do Zaczernia. Szkoda, że nie będę już grał w Siarce, ale wolę występować w czwartej lidze niż ciągle siedzieć na ławce rezerwowych w trzeciej – powiedział nowy napastnik Limblachu w rozmowie z Echem Dnia.
 
Możliwe, że szeregi "Siarkowców" opuści także Piotr Mazurkiewicz, którego wypożyczeniem zainteresowani są trenerzy występujących w dębickiej klasie okręgowej Błękitnych Ropczyce. Mazurkiewicz był również przymierzany do prowadzonego przez Mirosława Kalitę Partyzanta Targowiska, w barwach którego być może wystąpi w najbliższym sobotnim sparingu przeciwko Wisłoce Dębica.
 
źródło: Echo Dnia / własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem