2015-11-28 19:33:11

Centralna Liga Juniorów. Stal Rzeszów przegrała z Jagiellonią Białystok

Juniorzy rzeszowskiej Stali przegrali na własnym boisku z obecnym liderem grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów, Jagiellonią Białystok.

Rzeszowianie wcale nie odstawali od wymagającego przeciwnika. W pierwszej połowie Stal Rzeszów domagała się odgwizdania rzutu karnego, po tym, jak w polu karnym gości faulowany był Andrzej Trubeha.

Po przerwie, stalowcy stworzyli sobie trzy bardzo dobre okazje bramkowe. Problemu ze skutecznością nie mieli goście. Gola na 0-1 zdobył wychowanek Wisłoki Dębica, były junior Stali Mielec – Michał Domański.

Przełożone zostało spotkanie juniorów Stali Mielec w Kielcach. Mecz ten zostanie rozegrany 2 grudnia o godzinie 12.30.

STAL RZESZÓW - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 1-3 (0-0)

0-1 Domański 71
0-2 Kaczmarczyk 76
1-2 Trubeha 83
1-3 Prusarczyk 84

Stal Rzeszów: Korziewicz – Woźniak, Śliwa, Bober, Ochalik – Wójcik (74 Góra), Sroka (74 Sokołowski), Kanach, Kloc, Gil – Trubeha

Sędziowała: Magdalena Figura (Świerklany). Żółta kartka: Śliwa. Widzów: 200.