2010-01-11 19:01:40

Trzech nowych piłkarzy w Okocimskim Brzesko

Podobne tematy Okocimski Brzesko transfery
Andrian Kroker (Unia Tarnów), Michał Grobelny (ostatnio Górnik Łęczna) i Kamil Mitka (Kmita Zabierzów) pojawili się na treningu II-ligowego Okocimskiego Brzesko.
 
Kroker ma 18 lat i jest napastnikiem. Ostatnio występował w drużynie juniorów starszych Unii Tarnów, w której tylko w rundzie jesiennej strzelił aż 24 bramki. Dwukrotnie występował też w barwach pierwszego zespołu.
 
Grobelny, który także występuje na pozycji napastnika, ma 20 lat. Jesienią 2007 roku przez prawie 6 miesięcy zdobywał doświadczenie w juniorskim zespole niemieckiego VFL Leverksuen (tamtejsza szósta liga). Obecnie jest na wypożyczeniu w Górniku Łęczna, grając głównie w III-ligowych rezerwach.
 
Mitka (20 lat) jest bocznym pomocnikiem. W ubiegłej rundzie zagrał w 11 spotkaniach Kmity Zabierzów, wcześniej występował także w rezerwach krakowskiej Wisły.
 
Kolejny testowani zawodnicy powinni pojawić się w brzeskim klubie już w środę.
 
źródło: okocimski.com

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem