2015-11-22 15:13:08

"Stalówka" zremisowała z Nadwiślanem Góra 2-2

Stal Stalowa Wola zremisowała z Nadwiślanem Góra 2-2 w wyjazdowym meczu 18. kolejki drugiej ligi.

"Stalówka" spotkanie rozpoczęłą wręcz idealnie, bo już w drugiej akcji meczu trafiła do siatki. W pierwszej wywalczyła rzut rożny, który na gola z bliska zamienił Adrian Bartkiewicz (jego strzał odbił się od poprzeczki). Do przerwy goście prowadzili 1-0.

Już końcem pierwszej odsłony lekką przewagę osiągnęli gospodarze, który po zmianie stron znów rzucili się do ataku. Wyrównującego gola dla Nadwiślana Góra strzelił w 61. minucie Tomasz Matysek.

Piłkarze Stali Stalowa Wola ponownie wyszli na prowadzenie w okresie sporej przewagi miejscowych. Na raty strzelał Radosław Mikołajczak, ale ostatecznie zdołał pokonać Tomasza Loskę i "Stalówka" znów prowadziła w Górze.

Zaledwie trzy minuty później w zamieszaniu podbramkowym wślizgiem do siatki trafił Arkadiusz Kowalczyk i kolejny raz Nadwiślan cieszył się z wyrównania. W końcówce swoje okazje miały obydwie drużyny, ale dobrze spisywali się bramkarz i wynik meczu nie uległ już zmianie.

NADWIŚLAN GÓRA - STAL STALOWA WOLA 2-2 (0-1)

0-1 Adrian Bartkiewicz (2)
1-1 Tomasz Matysek (61)
1-2 Radosław Mikołajczak (72)
2-2 Arkadiusz Kowalczyk (72)

Nadwiślan Góra: Loska - Grzesik, Wójcik, Jarosz, Kaszok, Widuch (46. Skrobol), Piwowarczyk (84. Musiolik), Matysek, Tronk, Ogrocki (79. Biedronka), Kowalczyk

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Wawrzyński, Kantor, Bartkiewicz, Bogacz, Jabłoński (66. Stelmach), Łanucha (66. Mistrzyk), Przezak (77. Siudak), Mikołajczak, Giel, Oziębała

Sędziował: Krzysztof Korycki (Warszawa). Żółte kartki: Kaszok, Tront, Biedronka, Musiolik - Wietecha, Wawrzyński, Bartkiewicz, Bogacz, Mikołajczak, Giel