2015-11-14 18:40:12

Zmiennicy dali trzy punkty Izolatorowi Boguchwała

Izolator Boguchwała zwyciężył na własnym boisku w konfrontacji z Lewartem Lubartów 3-1. Spotkanie rozegrane zostało w ramach 19. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Od początku meczu to goście atakowali z większym impetem. Prowadzenie Lewartowi Lubartów zapewnił w 15. minucie Mateusz Kompanicki. Do przerwy piłkarze Izolatora Boguchwała, pomimo kilku dogodnych okazji, nie potrafili doprowadzić do wyrównania.

Tuż po zmianie stron gracze Izolatora Boguchwała ponownie rzucili się do ataku. Opłaciło się to już w 54. minucie - właśnie wtedy wyrównującą bramkę zdobył wychowanek "Izolacji" Adrian Burak.

Po zdobyciu gola piłkarze Izolatora wcale nie zamierzali zwalniać tempa i kontrolowali przebieg spotkania. Kilkanaście minut później trafili na 2-1, a strzelcem był Bartosz Karwat.

W dalszej części spotkania swoich sił próbowali Krzysztof Szymański oraz Adrian Burak, lecz bezskutecznie. Niedługo przed ostatnim gwizdkiem perfekcyjnie w polu karnym zachował się Jacek Tyburczy, który ustalił wynik spotkania na 3-1 dla Izolatora Boguchwała.

Strzałem w dziesiątkę okazało się wpuszczenie na murawę Bartosza Karwata i Jacka Tyburczego. Dali oni bowiem zmiany, które dały wygraną w meczu z Lewartem Lubartów.

"Izolacja"  prezentowała się dziś zdecydowanie lepiej. Miała więcej sytuacji bramkowych i zasłużenie zdobyła komplet punktów w starciu z Lewartem Lubartów. Izolator po 19. kolejkach zajmuje jedno z ostatnich miejsc w tabeli z dorobkiem 20 punktów, ale dzięki wygranej udało im się zmniejszyć dystans do kolejnych zespołów.

Zapis szczegółowej relacji na żywo oraz szczegółowe statystyki z meczu znajdziecie klikając w link poniżej.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA – LEWART LEWARTÓW 3-1 (0-1)

0-1   Mateusz Kompanicki (15)
1-1   Adrian Burak (54)
2-1   Bartosz Karwat (67)
3-1   Jacek Tyburczy (90)

Izolator Boguchwała: Lewandowski – Kardyś, Dąbek (46. Karwat), Adrian Burak, Lekki, Cupryś, Hajnas, Arkadiusz Burak, Domin (46. Tyburczy), Wójcik, Szymański (85. Ziobro)

Lewart Lubartów: Parzyszek – Kotowicz, Mitura, Bijan, Semchuk, Niewęgłowski, Rusienek, Bujak, Pęksa, Zuber, Kompanicki

Sędziował: Wojciech Myć (Lublin). Żółte kartki: Lekki, Hajnas – Kotowicz, Mitura