2015-11-14 18:28:55

Stal Stalowa Wola przegrała z Okocimskim Brzesko

W 17. kolejce 2 ligi Stal Stalowa Wola przegrała na wyjeździe z Okocimskim Brzesko 0-1.

Stal Stalowa Wola straciła bramkę już w 8. minucie sobotniego meczu. Autorem gola dla Okocimskiego Brzesko był obrońca Radosław Jacek.

W 45. minucie drugą żółtą kartkę obejrzał Jurji Glushko z Okocimskiego i gospodarze musieli sobie radzić w osłabieniu. Stal nie była w stanie wykorzystać gry w przewadze jednego zawodnika i przegrała z Okocimskim 0-1.

OKOCIMSKI BRZESKO - STAL STALOWA WOLA 1-0 (1-0)

1-0 Jacek (8)

Okocimski Brzesko: Kozioł - Wawryka, Jacek, Garzeł, Kasprzyk, Kurzywilk (83. Baran), Janik (68. Jaworskyj), Lewiński, Wojcieszyński, Pyciak (73. Białkowski), Hłuszko

Stal Rzeszów: Wietecha - Bartkiewicz, Wawrzyński (81. Stelmach), Bogacz, Kowalski (69. Mistrzyk), Jabłoński, Łanucha (65. Giel), Kachniarz, Mikołajczak, Kantor (46. Oziębała), Płonka

Sędziował: Dominik Pasek (Legnica). Żółte kartki: Pyciak, Hłuszko, Jacek, Janik, Wawryka - Łanucha, Płonka, Stelmach, Wietecha. Czerwona kartka: Hłuszko (45, druga żółta)