2015-11-14 17:41:29

Hit kolejki bez rozstrzygnięcia. Karpaty Krosno zremisowały z Motorem Lublin

W drugiej kolejce rundy wiosennej 3 ligi lubelsko-podkarpackiej, lider Motor Lublin zremisował na wyjeździe z Karpatami Krosno 2-2.

Piłkarze obu ekip wykazali się skutecznością strzelecką tylko w pierwszej połowie sobotniego meczu.
Motor Lublin wyszedł na prowadzenie w 21. minucie po bramce Kamila Stachyry. Osiem minut później na 2-0 dla Motoru podwyższył Remigiusz Szywacz.

Karapty Krosno po dwóch szybko straconych golach nie poddały się. W 36. minucie kontaktowe trafienie dla gospodarzy zaliczył napastnik Bartłomiej Buczek.

Bramkę "do szatni" strzelił lublinianom Andrij Nikanowycz. Jak się okazało była to ostania bramka w tym meczu. Karpaty zremisowały z liderem ligi 2-2.

Zapis szczegółowej relacji na żywo oraz rozbudowane statystyki meczowe znajdziecie klikając w link poniżej.

KARPATY KROSNO - MOTOR LUBLIN 2-2 (2-2)

0-1 Stachyra (21)
0-2 Szywacz (29)
1-2 Buczek (36)
2-2 Nikanowycz (45)

Karpaty Krosno: Stępień - Telesz, Jarząb, Balul, Szkatuła, Nikanowycz, Skiba (78. Krzysztoń), Piątkowski, Kasza (68. Siepierski), Żak, Buczek(60. Fundakowski)

Motor Lublin: Żukowski - Falisiewicz, Komor, Gieraga, Dykyj, Drozd (78. Prusinowski), Król, Szywacz, Myśliwiecki, Michota, Stachyra

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz (Zamość).  Żółte kartki: Fundakowski, Nikanowicz - Michota, Komor, Szywacz, Żukowski. Widzów: 900