2015-11-12 14:51:33

Wisłoka Dębica zremisowała z Crasnovią. Dwa gole Irka Grybosia

Ireneusz Gryboś (w środku) zdobył w Krasne dwa gole dla Wisłoki Dębica (fot. archiwum)
Piłkarze Wisłoki Dębica zremisowali 2-2 z Crasnovią Krasne w wyjazdowym meczu 4 ligi podkarpackiej.

Podopieczni Macieja Bilińskiego wyszli na prowadzenie w 12. minucie spotkania. Właśnie wtedy pierwszy tego dnia rzut karny na gola zamienił Ireneusz Gryboś. Chwilę przed przerwą wyrównującą bramkę dla Crasnovii strzelił Patryk Kwaśniczko.

Niedługo po zmianie stron w pole karne Wisłoki Dębica zagrywał Adrian Szczepański, a Gabriel Cyza próbując wybić piłkę wpakował ją do własnej siatki i to Crasnovia była na prowadzenia.

Wyrównanie przyszło na nieco ponad 20 minut przed końcem spotkania. Arbiter podyktował kolejny rzut karny, a jedenastkę ponownie na gola zamienił Irek Gryboś.

Jeszcze w końwóce Gryboś mógł skompletować hat-tricka, ale jego uderzenie trwafiło w poprzeczkę bramki Piotra Kukulskiego.

CRASNOVIA KRASNE - WISŁOKA DĘBICA 2-2 (1-1)

0-1 Ireneusz Gryboś (12-karny)
1-1 Patryk Kwaśniczko (44)
2-1 Gabriel Cyza (55-samobójcza)
2-2 Ireneusz Gryboś (69-karny)

Crasnovia Krasne: Kukulski - Róg, Kwaśniczko, Doroba, Opoń, Rozborski, Kot, Chmiel (55. Karnas), Szyszka, R. Szczepański (55. Adamczyk), A. Szczepański

Wisłoka Dębica: Balasa - Kardyś, Podlasek, Pęcak, Cyza, D. Bieszczad (67. Zięba), Bielatowicz, Kot (90. Łękawa), K. Bieszczad, Konik (88. Śliwa), Gryboś (77. Lis)

Sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola). Żółte kartki: Opoń, Kwaśniczko, Doroba - Konik, Podlasek