2015-11-11 16:50:11

Wygrana Stali na koniec rundy. Jedność Niechobrz poległa w Nowej Dębie

Piłkarze Stali (biało-niebieskie stroje) pokonali Jedność Niechobrz w ostatnim meczu rundzie jesiennej (fot. archiwum)
Stal Nowa Dęba pokonał u siebie drużynę Jedności Niechobrz 2-0. Spotkanie rozegrane zostało w ramach ostatniej jesiennej kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Do środowej konfrontacji zespół Stali Nowa Dęba przystąpił z passą pięciu starć bez przegranej. Przeciwnicy natomiast, zmotywowani zwycięstwem w poprzedniej kolejce, przyjechali do Nowej Dęby z nadzieją powtórzenia ostatniego osiągnięcia.

Mecz od początku lepiej układał się gospodarzom i to oni wyszli na prowadzenie. Strzelcem gola w 15. minucie był Kamil Rębisz.

Jedność Niechobrz po stracie bramki odpowiadała pojedynczymi strzałami lecz bezskutecznie. Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0.

W drugiej części spotkania, a dokładniej kwadrans po zmianie stron, miejscowi cieszyli się z kolejnego gola. Podbramkowej akcji nie zmarnował Karol Wilk i było 2-0 dla Stali Nowa Dęba.

Stal po 15 kolejkach plasuje się na 9. miejscu mając na koncie 21 punktów. Piłkarze Jedności Niechobrz natomiast rundy tej nie mogą zaliczyć do udanych. Wygrali bowiem tylko trzy razy.  Z dwunastoma "oczkami" zajmują jedno z ostatnich miejsc w tabeli.

STAL NOWA DĘBA - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 2-0 (1-0)

1-0 Kamil Rębisz (15)
2-0 Karol Wilk (65)

Stal Nowa Dęba: Tomczyk – Karnat, Dudek, Wydro, Hynowski, Milanowski (46. Szypuła), Sz. Serafin, Rębisz (87. Kwaśnik), Diekiatrienko (60. Nowak), K. Serafin, Wilk (72. Kotrych)

Jedność Niechobrz: Szeliga – Trznadel, Kłeczek, Lib, Rak, Lelek (46. Madera), Gorzelany, Wrona (77. Lenik), Ł. Kalandyk, Grzebyk, Worosz

Sędziował: Tomasz Pazdan (Dębica). Żółte kartki: Karnat – Kłeczek.