2015-11-08 20:24:51

Cosmos Nowotaniec wygrał w Besku. Dwa gole Andriy Malyk

Piłlkarze Cosmosu Nowotaniec (niebieskie stroje) wygrali w Besku 3-1 (fot. archiwum)
Cosmos Nowotaniec wygrał 3-1 z Przełomem Besko. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Andriy Malyk.

Faworytem tego starcia byli oczywiście goście, którzy zajmują drugie miejsce w tabeli. Piłkarze Przełomu Besko także są drudzy, ale od końca.

Jako pierwsi jednak z gola cieszyli się miejscowi. W 34. minucie jedenastkę na bramkę zamienił Igor Jacenkiw. Gracze Cosmosu Nowotaniec odpowiedzieli bardzo szybko i po zaledwie trzech minutach było 1-1 (na listę strzelców po raz pierwszy tego dnia wpisał się Andriy Malyk).
W drugiej połowie przewaga Cosmosu Nowotaniec robiłą się coraz większa. Na efekty nie trzeba było długo czekać - w 62. minucie swoją drugą bramkę strzelił Andriy Malyk, a w końcówce wynik meczu na 3-1 dla gości ustalił Piotr Laskowski.

PRZEŁOM BESKO - COSMOS NOWOTANIEC 1-3 (1-1)

1-0 Igor Jacenkiw (34-karny)
1-1 Andrij Małyk (37)
1-2 Andrij Małyk (62)
1-3 Piotr Laskowski (88)

Przełom Besko: G. Kielar - Pasternak, Kuzianik, Łącki (80. Szczęsny), Dziok, Kapłon, K. Kijowski (69. Oleniacz), Szybka, Kasperkowicz, K. Kielar (80. Fydryk), Jacenkiw

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Pluskwik, Salyuk, Sobota, Wójcik, Hirka, Kuzicki, Osiniak, Rutyna, Laskowski, Malyk (90. Kozioł)

Sędziował: Marcin Konefał (Mielec). Żółte kartki: Pasternak, K. Kijowski, Szybka - Salyuk