2015-11-08 15:09:27

Tylko remis Karpat Krosno w Lubartowie

Pomimo usilnych starań piłkarze Karpat Krosno nie zdołali wygrać w Lubartowie (fot. Marcin Pirga / archiwum)
Karpaty Krosno zremisowała 2-2 w wyjazdowym pojedynku z Lewartem Lubartów.

Jako pierwsi do siatki trafili piłkarze Karpaty Krosno. W 12. minucie spotkania prowadzenie gościom dał Bartłomiej Buczek.

Kiedy kwadrans później na 2-0 podwyższył Jaromir Skiba wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem i trzy punkty pojadą na Podkarpacie.

Za odrabianie strat wzięli się jednak gospodrze. Kontaktowego gola dla Lewartu Lubartów zdobył już w 30. minucie Ukrainiec Wadym Semczuk, a 10 później jedenastkę na gola zamienił Tomasz Mitura.

Do przerwy było 2-2, a po zmianie stron, pomimo ataków Karpat, więcej goli nie padło. Szkoda, bo podopieczni Czesława Owczarka mogli zrównać się punktami z Motorem Lublin i Stalą Rzeszów.

LEWART LUBARTÓW - KARPATY KROSNO 2-2 (2-2)

0-1 Bartłomiej Buczek (12)
0-2 Jaromir Skiba (27)
1-2 Wadym Semczuk (30)
2-2 Tomasz Mitura (40-karny)

Lewart Lubartów: Parzyszek - Pęksa, Mitura, Bijan, Michna, Bujak (90. Kula), J. Niewęgłowski, Rusinek (82. A. Pikul), D. Niewęgłowski, Zuber (86. Wiącek), Semczuk (70. D. Pikul)

Karpaty Krosno: Stępień - Sikorski (66. Kapuściński), Jarząb, Balul, Szkatuła, Piątkowski (72. Fundakowski), Nikanowycz, Skiba, Telesz (55. Kasza), Siepierski, Buczek (85. Zaremba)

Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec). Żółte kartki: Bijan, Buczek