2015-10-31 22:57:34

LKS Pisarowce nie dał szans Wiązownicy

LKS Pisarowce wygrał w konfrontacji z ekipą KS-u Wiązownica. Mecz zakończył się wynikiem 4-1, a dwa trafienia na swoim koncie zapisał Jakub Frączek.

Od początku spotkania ambitniej atakowali piłkarze KS-u Wiązownica. Dopięli swego już w 9. minucie za sprawą Macieja Sarmaka, który dał im prowadzenie.

Miejscowi po stracie gola nie podłamali się. W 31. minucie wyrównanie Pisarowcom zapewnił Jakub Frączek, a jeszcze przed zmianą stron rzut karny na gola zamienił Sebastian Sobolak.

Tuż po zmianie stron do kolejnej sytuacji dopadł Jakub Frączek i po raz drugi tego dnia umieścił piłkę w siatce. Po zdobyciu trzeciego gola LKS Pisarowce wcale nie miał zamiaru zwalniać tempa. Świetną zmianę dał Fabian Pańko, który pierwszy kontakt z piłką zamienił na czwartą bramkę dla swojego zespołu.

Dla drużyny z Pisarowiec sobotnia wygrana była przełomowa. Pozwoliła im bowiem przełamać passę czterech meczów bez wygranej.

LKS PISAROWCE - KS WIĄZOWNICA 4-1  (2-1)

0-1 Maciej Saramak (9)
1-1 Jakub Frączek (31)
2-1 Sebastian Sobolak (42-karny)
3-1 Jakub Frączek (49)
4-1 Fabian Pańko (71)

LKS Pisarowce: Szpiech - Kumah-Doe, Lorenc, Lisowski, Jaklik, Ząbkiewicz (76. Posadzki), Kokoć, Kamil Adamiak, Frączek, Karol Adamiak (71. Pańko), Sobolak (89. Niemczyk)

KS Wiązownica: Mikus - Bartnik, Luft, Saramak, Czub, Halejcio, Kubas, Misiąg, Sierżęga, Stefan, Hołub