2015-10-31 21:08:58

Izolator Boguchwała prowadził z Avią, ale trzy punkty pojechały do Świdnika

Izolator Boguchwała (biało-czarne stroje) przegrał u siebie z Avią Świdnik 1-2 (fot. Marcin Pirga / archiwum)
Piłkarze Izolatora Boguchwała wygrywali z Avią Świdnik, ale ostatecznie to goście zdobyli komplet punktów zwyciężając 2-1.
Gospodarze do siatki trafili jako pierwsi. W 21. minucie Krzysztof Szymański zagrał do Bartosza Karwata, a ten uderzeniem po rękach bramkarza Avii Świdnik dał prowadzenie swojej drużynie. Do przerwy Izolatora Boguchwała zasłużenie wygrywał 1-0.

Po zmianie stron za odbrabianie strat wzięli się goście. W 52. minucie do wyrównania doprowadził Marcin Byszewski, a zwycięskiego gola dla Avii Świdnik strzelił na kilka minut przed końcem spotkania Wojciech Białek.

Zapis szczegółowej relacji na żywo znajdziecie klikając w link poniżej.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - AVIA ŚWIDNIK 1-2 (1-0)

1-0 Bartosz Karwat (21)
1-1 Marcin Byszewski (52)
1-2 Wojciech Białek (81)

Izolator Boguchwała: Lewandowski - Lekki (46. Dziedzic), Brogowski, Adrian Burak, Kardyś, Domin (46. Sitek), Cupryś, Arkadiusz Burak, Karwacki (70. Róg), Karwat (70. Tyburczy), Szymański

Avia Świdnik: Zawiślak - Bogusz, Szymala, Grzegorczyk, Wołos (80. Podstawka), Dobrowolski, Byszewski (90. Joć) Orzędowski, (90. Rovbel), Oziemczuk, Białek (89.  Starok), Mazurek

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz (Zamość). Żółte kartki:  Domin - Mazurek. Widzów: 100