2015-10-31 17:32:28

Karpaty Krosno nie dały szans Polonii Przemyśl

Piłkarze Karpat Krosno wygrali 4-0 z Polonią Przemyśl w meczu 16. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Podopieczni Czesława Owczarka, który kilka dni przed meczem obchodził 46. urodziny, nie dali najmniejszych szans beniaminkowi z Przemyśla.

Krośnianie wyszli na prowadzenie już w 7. minucie spotkania. Prowadzeniem "Karpaciarzom" dał Bartłomiej Buczek, który trafił do siatki głową wykorzystując dokładnie dośrodkowanie Huberta Siepierskiego. Do przerwy było 1-0.

Na kolejne trafienie kibice musieli czekać do 56. minuty. Najpierw na bramkę Polonii Przemyśl uderzał Albert Telesz, ale jego strzał obronił bramkarz gości. W odpowiednim miejscu był jednak Adam Żak, który z bliskiej odległości skierował piłkę do pustej bramki.

Kilka minut później prowadzenie Karpat Krosno podwyższył Jaromir Skiba, który w sytuacji sam na sam nie dał szans Damianowi Wojdyle.

Wynik spotkania na 4-0 dla Karpat ustalił w 83. minucie Marek Fundakowski, który pojawił się na boisku niedług wcześniej i również nie zmarnował pojedynku oko w oko z bramkarzem gości.

Zapis relacji na żywo znajdziecie klikając w link pożniej.

KARPATY KROSNO - POLONIA PRZEMYŚL 4-0 (1-0)

1-0 Bartłomiej Buczek (7)
2-0 Adam Żak (56)
3-0 Jaromir Skiba (64)
4-0 Marek Fundakowski (83)

Karpaty Krosno: Stępień - Jarząb, Balul, Nikanowycz, Szkatuła, Sikorski, Skiba, Siepierski (46. Kasza), Telesz (79. Kolbusz), Żak (69. Zaremba), Buczek (73. Fundakowski)

Polonia Przemyśl: Wojdyła - Jaroch, Kuźniar, Barszczak, Wanat, Sukhotskyy, Kazek, Tabisz (46. Tur), Kalawski, Sedlaczek (71. Świst), Gosa

Sędziował: Jakub Pych (Dębica). Żółte kartki: Szkatuła, Sikorski, Żak - Sukhotskyy, Tabisz