2015-10-31 16:22:03

Siarka Tarnobrzeg wygrała z Olimpią Zambrów 3-0

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg pewnie pokonali Olimpię Zambrów w meczu 15. kolejki 2 ligi. Podkarpacki zespół zwyciężył 3-0.

Atmosfera wokół Siarki Tarnobrzeg nie jest ostatnio najlepsza i drużyna bardzo potrzebowała zwycięstwa. Dzięki determinacji piłkarzy udało się ten cel osiągnąć. Podopieczni Włodzimierza Gąsiora przerwali tym samym niekorzystną passę czterech kolejnych spotkań bez wygranej.

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Kamil Kościelny, który trafił do siatki w 42. minucie meczu. Do przerwy "Siarkowcy" prowadzili 1-0.

Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Zambrów 3-0 [WIDEO, BRAMKI]

Prowadzenie gospodarzy podwyższył zaledwie pięć minut po zmianie stron Szymon Martuś. Napastnik tarnobrzeskiej drużyny przeprowadził indywidualną akcję środkiem boiska i pokonał bramkarza Olimpii Zambrów.

Wynik spotkania na 3-0 dla Siarki Tarnobrzeg ustalił w 67. minucie Daniel Koczon, który dostał piłkę od Macieja Domańskiego i nie zmarnował okazji.

Pomiędzy słupkami bramki Siarki stanął 18-letni Przemysław Janowski dla którego był to debiut w tym sezonie i dopiero drugi mecz w barwach drużyny seniorów. Poradził sobie całkiem nieźle, bo nie dał sobie strzelić gola. Inna sprawa, że goście nie oddali ani jednego celnego strzału na jego bramkę...

Zapis szczegółowej relacji na żywo znajdziecie klikając w link poniżej.

SIARKA TARNOBRZEG - OLIMPIA ZAMBRÓW 3-0 (1-0)

1-0 Kamil Kościelny (42)
2-0 Szymon Martuś (50)
3-0 Daniel Koczon (67)

Siarka Tarnobrzeg: Janowski - Przewoźnik, Stefanik, Kościelny, Waleńcik, Stromecki, Korzępa (59. Więcek), Domański, Chłoń (56. Jakubowski), Koczon (76. Mandzelowski), Martuś (76. Buczek)

Olimpia Zambrów: Czapliński - Gogol, Dzienis (71. Buzon), Dziemidowicz, Porębski (46. Piłatowski), Lemanek, Grzybowski, Pomorski (64. Mroczkowski), Jastrzębski, Twardowski (61. Szymański), Zapolnik

Sędziował: Krzysztof Korycki (Warszawa). Żółte kartki: Porębski, Lemanek, Grzybowski