2011-01-21 13:01:40

Legia Warszawa chce Cetnarskiego

Legia Warszawa interesuje się wychowankiem Kolbuszowianki Mateuszem Cetnarskim. Stołeczny klub przesłał do GKS-u Bełchatów oficjalne zapytanie.
 
22-letni Mateusz Cetnarski może wkrótce występować w Legii Warszawa. Stołeczny klub wysłał do GKS-u Bełchatów zapytanie w sprawie ewentualnego transferu. GKS wycenia zawodnika na 750 tysięcy euro (prawie 3 miliony złotych).
 
Pochodzący z Kolbuszowej ofensywny pomocnik miałby w stołecznym klubie zająć miejsce Macieja Iwańskiego, który odszedł do tureckiego Manisasporu.
 
- Na razie nie dostałem bezpośredniej oferty z Legii, ale dzwoniono w tej sprawie do mojego menedżera. Jeśli strony się dogadają, a Bełchatów będzie zdeterminowany żeby mnie sprzedać, to nie mam nic przeciwko. Przecież Legia to wielki klub - powiedział Cetnarski na łamach "Przeglądu Sportowego".
 
źródło: 90minut.pl / Przegląd Sportowy

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem