2015-10-26 00:17:15

Resovia Rzeszów pokonała Lewarta Lubartów

W 15. kolejce 3 ligi lubelsko-podkarpackiej, Resovia Rzeszów pokonała na wyjeździe beniaminka Lewarta Lubartów 2-0.

W poprzedniej kolejce Lewart Lubartów wygrał w Chełmie z Chełmianką i jego forma przed niedzielnym meczem z Resovią Rzeszów stała pod znakiem zapytania. Tydzień temu rzeszowianie stracili dwa punkty w Przemyślu i chcieli się odkuć.

Wyjazd do Lubartowa okazał się udany. Pierwszą bramkę strzelił już w 9. minucie Szymon Kaliniec
Jeszcze przed przerwą Resovia zadała drugi cios. W 41. minucie na 2-0 dla gości podwyższył Piotr Szkolnik.

Lewart mógł zejść do szatni całkowicie pogrążony, gdyby w 45. minucie Konrad Domoń strzelił karnego.

W drugiej części spotkania nie padły już bramki i spotkanie zakończyło się zwycięstwem Resovii 2-0.

LEWART LUBARTÓW - RESOVIA RZESZÓW 0-2 (0-2)

0-1 Kaliniec 9
0-2 Szkolnik 41

Resovia Rzeszów: Pietryka - Fedan (68. Rusiecki), Domoń, Żmuda, Szkolnik, Adamski (80. Jurczak), Świst, Kaliniec, Pyrdek (85. Bieniasz), Słoma (71. Pałys-Rydzik), Ciećko.

Sędziował: Jakub Pych (Dębica). Żółte kartki: Pietryka, Domoń, Ciećko.