2015-10-24 23:29:01

Remis LKS-u Pisarowce w starciu z Błękitnymi Ropczyce

LKS Pisarowce zremisowały na własnym stadionie z drużyną Błękitnych Ropczyce 3-3.

Wynik meczu bardzo szybko, bo już w 2. minucie meczu, otworzyli goście za sprawą Tobiasza Kipy. Kilkanaście minut później drugie trafienie dla Błękitnych Ropczyce dołożył Jakub Szewczyk.

Kontaktową bramkę dla LKS-u Pisarowce zdobył w 30. minucie Jakub Kokoć, a niedługo po nim na listę strzelców wpisał się Piotr Lorenc i zrobiło się 2-2.

Druga odsłona konfrontacji rozpoczęła się lepiej dla gospodarz, którzy wyszli na prowadzenie dzięki Sebastianowi Sobolakowi w 52. minucie spotkania. Piłka po jego uderzeni odbiła się od Grzegorza Wolaka i ostatecznie to na jego konto zapisana została bramka.

Akcję na wagę remisu celnym strzałem zakończył Bartłomiej Darłak na kwadrans przed zakończeniem spotkania.

Zacięty mecz pomiędzy LKS-em Pisarowce a Błękitnymi Ropczyce ostatecznie zakończył się podziałem punktów. Oba zespoły po 13. kolejce plasują się w środku tabeli 4 ligi podkarpackiej.

LKS PISAROWCE – BŁĘKITNI ROPCZYCE  3-3 (2-2)

0-1 Tobiasz Kipa (2)
0-2 Jakub Szewczyk (17)
1-1 Jakub Kokoć (30)
2-2 Piotr Lorenc (38)
3-2 Grzegorz Wolak (52-samobójcza)
3-3 Bartłomiej Darłak (75)

LKS Pisarowce: Czarnecki - Kumah-Doe, Lorenc, Łuczka, Jaklik, Węgrzyn, Kokoć, Adamiak Kamil (88. Posadzki), Ząbkiewicz (61. Lisowski), Adamiak Karol, Sobolak (77. Niemczyk)

Błękitni Ropczyce: Kosiba - Ochał (63. Starzyk), Wolak, Pokrywka, Bonowicz, Kukla, Kozioł (76. Darłak), Sulisz, Orzech, Szewczyk, Kipa