2015-10-24 23:01:10

Stal Nowa Dęba wysoko pokonała Wisłoka Wiśniowa

Stal Nowa Dęba (niebiesko-białe stroje) wygrała z Wisłokiem Wiśniowa 4-1 (fot. Natalia Styś / archiwum)
Piłkarze Stali Nowa Dęba wygrali trzeci mecz z rzędu. Tym razem na własnym boisku pokonali Wisłoka Wiśniowa.

W pierwszej połowie dominowali goście. Wiesław Kozubek otworzył wynik dobijając piłkę po rzucie wolnym Marcina Borowczyka.

Piłkarze Stali Nowa Dęba z rzadka zagrażali bramce młodego Kacpra Ząbika, ale znalazła sposób na wyrównanie, jeszcze przed przerwą. Po zmianie stron, Stal rozmontowała przyjezdnych szybkimi kontrami. Świetną zmianę dał Karol Wilk – zdobywca dwóch goli.

– To dobry znak przed derbami w Kolbuszowej – cieszyli się kibice Nowej Dęby, która zbliża się do środka tabeli.

STAL NOWA DĘBA - WISŁOK WIŚNIOWA 4-1 (2-1)

0-1 Kozubek (21)
1-1 K. Serafin (41)
2-1 K Wilk (72)
3-1 Milanowski (82-wolny)
4-1 K. Wilk (86)

Stal Nowa Dęba: Tomczyk - Karnat (89. Domagała), Dudek, Hynowski, Wydro, Diekatiarenko, Milanowski, Szypuła, K. Rębisz (78. Durlak), Kotrych (46. K. Wilk), K. Serafin (84. M. Wilk)

Wisłok Wiśniowa: Ząbik - Kozubek, Salamon, Bernack, Kuta, Boruta (64. Złotek), Stanisz, Borowczyk, Sajdak, Zimny (63. Zajchowski), Pietrasiewicz

Sędziował: Marcin Konefał (Mielec). Żółte kartki: Boruta, Pietrasiewicz, Stanisz. Widzów: 150.