2015-10-24 23:32:37

Piast Tuczempy zatrzymał JKS Jarosław

Wyżej notowany JKS Jarosław tylko zremisował 1-1 z Piastem Tuczempy w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej.

Pierwsi gola strzelili przyjezdni, a dokładnie Sebastian Dziedzic. W 16. minucie napastnik JKS-u Jarosław dostał wrzutkę w okolice siódmego metra, strzałem głową uprzedził interweniującego w powietrzu Patryka Strawę.

Osiem minut później ucieszyli się sympatycy beniaminka Piasta Tuczempy. Tym razem w roli głównej wystąpił Waldemar Jaroch. Wykorzystał on zamieszanie w polu karnym i główką skierował piłkę do bramki zaskoczonego Piotra Ciska.

W dalszej części pojedynku nie padły już gole i spotkanie zakończyło się podziałem punków. Bardziej zadowoleni z takiego rozwiązania są zawodnicy Piasta Tuczempy. JKS Jarosław nie przegrał pięciu ostatnich spotkań. Cztery razy zdobywał komplet punktów.

PIAST TUCZEMPY - JKS JAROSŁAW 1-1 (1-1)

0-1 Dziedzic (16)
1-1 Jaroch (24)

Piast Tuczempy: Strawa - B. Noga, Jaroch, Kud, Gil - Wielgosz, Wota, Karkowski (90. Bobak), Sobczak (55′ Aab, 83′Zając) - Tołpa, P. Kubas.

JKS Jarosław: Cisek - Gliniak, Sobol, Sobolenko, Kuliga - Jamrozik, Daszyk, Kycko, Rop (63. Soczek), Pawlak (76. Oziębło) - Dziedzic.

Sędziował: Jakub Tomoń (Rzeszów). Żółte kartki: Kud, Gil - Sokolenko. Widzów: 600.