http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2011-01-19 12:01:47

Popiela i Słaby w Partyzancie Targowiska

Łukasz Popiela (Okocimski Brzesko) i Kamil Słaby (Sandecja Nowy Sącz) będą występować w trzecioligowym Partyzancie Targowiska. Zawodnicy lada dzień powinni złożyć podpisy na umowach.
 
Jak zapewnia trener Partyzanta Targowiska Mirosław Kalita pozyskanie obydwu zawodników to tylko formalność. Obydwa są mocno zainteresowani występami w ekipie z Targowisk.
 
- W przypadku Kamila Słabego wszystko jest załatwione. By dopiąć transfer potrzeba w zasadzie tylko zgody rodziców zawodnika - tłumaczył Kalita na łamach "Nowin". Łukasz Popiela grą w Partyzancie jest  zainteresowany równie mocno.
 
Wcześniej piłkarzem klubu został Patryk Fryc (Stal Mielec).
 
W kręgu zainteresowań Partyzanta Targowiska są także Piotr Mazurkiewicz (Siarka Tarnobrzeg), Sylwester Sikorski (Karpaty Krosno) oraz Arkadiusz Serafin i Fabian Fałowski (obaj Sandecja Nowy Sącz. Jeśli jednak Popiela i Słaby złożą podpisy na umowach wzmocnienia te nie będą potrzebne.
 
źródło: Nowiny / własne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

edi 2011-01-19 12:19:56 0 0

Popiela słaby jest dlatego co chwile kluby zmienia takie wzmocnienia to osłabienia panie trenerze Kalita!!!!!! śmiech na sali! wszyscy konkretni ludzie już mają kluby a pan zbiera takich ogórków, podrzutków co się nie łapią w klubach hehe do awansu na pewno nie partyzant takim składem i bez dobrej ławki hehe

harnaś 2011-01-19 17:48:04 0 0

Panie Kalita zapytaj pan fanów Okocimskiego to Panu opowiedzą o jakości gry Pana Popieli

do znawców 2011-01-22 10:12:46 0 0

Oj znawcy, znawcy. Do tych co się piłką interesują na fali sukcesu partizana, informuję że Mirek Kalita grał już z Ł. Popielą. Gdy awansował z Wisłoką do poprzedniej III ligi - o wiele mocniejszej, to on też był w składzie KSW - chociaż jakimś filarem drużyny nie był ;-)

horvar 2011-03-18 21:19:05 0 0

Też słyszałem o tym młodym utalentowanym obrońcy ze Sandecji lewonożny, wysoki (prawie 188cm

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem