2015-10-19 10:35:55

Mateusz Hołub znów dał zwycięstwo Wiązownicy. Wygrana z Przełomem Besko

Mateusz Hołub dał zwycięstwo KS Wiązownica (fot. Natalia Styś)
Piłkarze KS-u Wiązownica wygrali z Przełomem Besko 1-0. Bohaterem miejscowych był Mateusz Hołub, który w końcówce zdobył zwycięską bramkę.

Najlepszą okazję do objęcia prowadzenia miejscowi mieli w 40. minucie, ale uderzenie Bartosza Wróbla zatrzymało się na poprzeczce. Przełom Besko blisko szczęścia był kilkanaście minut wcześniej, ale Kamil Kielar zmarnował sytuację sam na sam.

W drugiej połowie zdecydowaną przewagę mieli gracze KS Wiązownica. Oko w oko z bramkarzem gości był Łukasz Czub, a z rzutu wolnego strzelał Bogusław Sierżęga. W obydwu przypadkach jednach górą był Grzegorz Kielar.

Na sześć minut przed końcem ponownie groźnie z wolnego uderzał grający trener Bogusław Sierżęga, golkiper gości zdołał wprawdzie obronić ten strzał, ale przy dobitce Mateusza Hołuba był już bezradny.

Dla popularnego "Osy" było to już 8 trafienie w tym sezonie. Znajduje się w ścisłej czołówce klasyfikacji najlepszych strzelców 4 ligi podkarpackiej.

KS WIĄZOWNICA - PRZEŁOM BESKO 1-0 (0-0)

1-0 Mateusz Hołub (84)

KS Wiązownica: Mikus - Bartnik, Luft, Saramak, Kubas, Czub (61. Misiąg), Halejcio, Sierżęga, Wróbel (67. Kardynał), Stefan (79. Brzyski), Hołub

Przełom Besko: G. Kielar - Pasternak (75. Zajączkowski, Kijowski, Lorenowicz, Kapłon, Dziok, Szybka, Oleniacz, Kasperkowicz, K. Kielar (81. Fydryk), Jacenkiw

Sędziował: Łukasz Strzępak (Rzeszów). Żółte kartki: Bartnik, Stefan, Kijowski, Kasperkowicz, Zajączkowski