2015-10-17 19:21:44

JKS Jarosław pokonał Lubliniankę i wyprzedził ją w tabeli

Walerij Sokolenko (pierwszy z lewej na pierwszym planie) strzelił zwycięskiego gola dla JKS-u Jarosław (fot. Jakub Kwiecień)
Gracze JKS-u Jarosław wygrali z Lublinianką 2-1 w meczu 14. kolejki wyprzedzając lublinian w tabeli.

Podopieczni Michała Szymczaka wyszli na prowadzenie już w 3. minucie spotkania po samobójczym trafieniu Rafała Kursy. Goście odpowiedzieli bardzo szybko i niespełna minut później po golu Mateusza Majewskiego było 1-1.

Jeszcze przed przerwą wynik spotkania na 2-1 dla JKS-u Jarosław ustalił Ukrainiec Walery Sokolenko.

Dzięki wygranej jarosławianie awansowali na 4. pozycję w tabeli 3 ligi lubelsko-podkarpackiej wyprzedzając m.in. dzisiejszeo rywala, Lubliniankę.

JKS JAROSŁAW - LUBLINIANKA LUBLIN 2-1 (2-1)

1-0 Kursa (3-karny)
1-1 Majewski (12)
2-1 Sokolenko (34)

JKS Jarosław: Cisek - Gliniak, Sobol, Sokolenko, Kuliga, Rop (57. Daszyk), Kukiełka,  Kycko (85. Pawlak), Raba (61. Soczek), Dziedzic, Jamrozik (66. Oziębło)

Lublinianka Lublin: Socha - Wołos, Kosiarczyk (46. Stefański), Mazurek, Kursa, Kaganek (65. S. Kucharzewski), Gutek (66. Banachiewicz), Czułowski, Kalita, Świech, Majewski

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz (Zamość). Żółte kartki: Rop, Dziedzic, Gliniak i Kukiełka - Kursa, Banachiewicz