http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-01-11 18:01:36

Ruchy transferowe w Stali Mielec

Podobne tematy Stal Mielec transfery
Definitywne przejście wypożyczonego ostatnio bramkarza Stali Mielec Łukasza Ćwiczaka do Siarki Tarnobrzeg otworzyło w mieleckim klubie okno transferowe w rundzie wiosennej sezonu 2009/10.
 
Na ten tydzień przewidziano finalizację definitywnych przejść po wypożyczeniach napastnika Sebastiana Ryguły do Bruk-Betu Nieciecza i pomocnika Pawła Pisarczyka do Kolbuszowianki Kolbuszowa, natomiast sprawa powrotu napastnika Pawła Sedlaczka z Polonii Przemyśl nadal stoi w miejscu.

Lechia Gdańsk podtrzymuje zainteresowanie obrońcą Mateuszem Podstolakiem, a Lech Poznań pomocnikiem Piotrkiem Mrozińskim.

Bramkarza Grzegorza Witkowskiego i pomocnika Krystiana Getingera (którego kartą dysponuje Zagłębie Lubin) zaprasza do Stali Stalowa Wola trener Janusz Białek.

Bracia Krystian Pydych i Rafał Pydych zdecydowali się na przejście do Partyzanta Targowiska aby powalczyć z tą drużyną o wejście do III ligi.

Po wypożyczeniu do Resovii Rzeszów wrócił napastnik Łukasz Korab i ze Startu Wola Mielecka napastnik Paweł Ciuła, ale obaj mogą jeszcze przejść do innych klubów - Korab do Wisłoka Wiśniowa, a Ciuła do Kolbuszowianki Kolbuszowa.

Niestety problemy zdrowotne nadal nie pozwalają na powrót do treningów pomocnikowi Arturowi Rado, który po 5 latach wraca z Wisły Kraków i obrońcy Arkadiusz Marszałek, który z powodu ciężkiego urazu nie grał 1,5 roku.
 
źródło: stalmielec.com

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem