2015-10-12 10:30:53

Emocje w Jastkowicach. Dariusz Bartnik dał zwycięstwo Bukowej

Piłkarze Bukowej Jastkowice (zielono-czarne stroje) wygrali po zaciętym spotkaniu z Kolbuszowianką.
Bukowa Jastkowice wygrała z Kolbuszowianką 3-2, a zwycięskiego gola zdobył w 90. minucie grający trener Dariusz Bartnik.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 8. minucie spotkania po bramce Grzegorza Szymanka.

Wyrównującego gola dla Kolbuszowianki strzelił wprawdzie Brian Dziedzic, ale jeszcze przed przerwą ponownie trafił Szymanek i Bukowa Jastkowice prowadziła 2-1.

W 70. minucie z boiska wyrzucony został Marcin Franczyk i goście musieli radzić sobie w dziesiątkę. To jednak wcale ich nie powstrzymało i na dwie minuty przed końcem za sprawą Jakuba Mokrzyckiego doprowadzili do wyrównania.

Bukowa Jastkowie nie powiedziała jednak ostatniego słowa. W ostatniej minucie meczu do siatki trafił grający trener miejscowych Dariusz Bartnik zapewniając swojej drużynie trzy punkty.

BUKOWA JASTKOWICE - KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA 3-2 (2-1)

1-0 Szymanek (8)
1-1 Dziedzic (31)
2-1 Szymanek (41)
2-2 Mokrzycki (88)
3-2 D. Bartnik (90)

Bukowa Jastkowice: Głowik  - Warzocha , Wołoszyn , Sałek , T. Bartnik , M. Partyka  (46. D. Bartnik), Kwiatkowski (81. Młynarczyk), J. Partyka (90+2. Watras), Kaczmarczyk  (78. Kotwica), Brzeziński, Szymanek.

Kolbuszowianka Kolbuszowa: Kozioł  - Franczyk, Płoch , Skowron, Mokrzycki, Dziedzic , Paśko  (63. Guzior), Dziewit  (46. Dec), Saj  (69. Szydło), Zaskalski  (74. Micek), Korab .

Sędziował: Marcin Konefał (Mielec). Żóte kartki: Skowron, Mokrzycki. Czerwona kartka: Franczyk (70, faul taktyczny)