2015-10-10 19:45:00

Polonia Przemyśl wygrała z Lewartem Lubartów

W 13. kolejce 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Polonia Przemyśl pokonała u siebie Lewarta Lubartów 2-0.

Polonia Przemyśl wyszła na prowadzenie w 9. minucie. Gola strzelił świętujący 30. urodziny kapitan gospodarzy, Arkadiusz Gosa. W pierwszej połowie więcej bramek nie padło.

W drugiej części gra się zaostrzyła, a goście z Lubartowa coraz częściej zaczęli dochodzić do głosu, próbując pokonać niepewnego Piotra Krzanowskiego. W defensywie Polonia Przemyśl jednak radziła sobie bardzo dobrze.

Przemyska "Barcelonka" dopięła swego w 87. minucie. Kilku rywali ograł Arkadiusz Gosa, a na końcu podał do znajdującego się na wolnej pozycji Mateusza Wanata, który pewnie pokonał golkipera gości i ustalił wynik spotkania na 2-0 dla gospodarzy.

POLONIA PRZEMYŚL - LEWART LUBARTÓW 2-0 (1-0)