2015-10-10 19:56:13

Karpaty Krosno wygrały w Przeworsku. To 11 porażka Orła

Karpaty Krosno (błękitne stroje) wygrały w Przeworsku 2-0. Na zdjęciu z lewej Jarosław Piątkowski (fot. Marcin Pirga / archiwum)
Karpaty Krosno wygrały z Orłem Przeworsk 2-0 w wyjazdowym meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Orzeł Przeworsk ma problem ze zdobywaniem punktów w obecnym sezonie. W meczu z wiceliderem, Karpatami Krosno sytuacja nie uległa zmianie. Przeworszczanie przegrali jedenasty mecz w tych rozgrywkach.

Krośnianie rozstrzygnęli losy pojedynku już w pierwszej połowie. W 43. minucie pierwszą bramkę dla Karpat zdobył Albert Telesz, a dwie minuty później na 2-0 dla gości podwyższył Andrij Nikanowycz.

Karpaty Krosno mogły to spotkanie wygrać jeszcze wyżej. W doliczonym czasie gry Bartłomiej Buczek nie wykorzystał karnego - Robert Kurosz wyczuł jego intencje i obronił strzał.

ORZEŁ PRZEWORSK - KARPATY KROSNO 0-2 (0-2)

0-1 Telesz (43)
0-2 Nikanowycz (45+1)

Orzeł Przeworsk: Kurosz - Jarosz, Skała, Kmuk, Broda (80. Guzior), Boratyn (76. Duży), Gawłowski (88. Kudła), Piątek, Khorolskyi, Kołodziej, Struś (73. Czyrny)

Karpaty Krosno: Stępień - Balul, Jarząb, Chmielowski, Szkatuła, Nikanowycz, Piątkowski (66. Sikorski), Siepierski (72. Kasza), Telesz (88. Kolbusz), Krzysztoń, Żak (58. Buczek)

Żółta kartka: Gawłowski