2011-01-16 10:01:25

Nowi piłkarze w Kolbuszowiance Kolbuszowa

Czwartoligowa Kolbuszowianka Kolbuszowa szuka wzmocnień. Na treningach pojawili się nowi piłkarze.
 
Najważniejsze nowe nazwiska w zespole z Kolbuszowej to Tomasz Abramowicz i Krystian Bierzyński, którzy ostatnio występowali Starcie Wola Mielecka - obydwaj pojawili się już na treningach i następną rundę spędzą w Kolbuszowiance.
 
Z zespołem Andrzeja Jaskota trenują także wychowankie Stali Mielec Maciej Gozdecki i Arkadiusz Marszałek, którzy najprawdopodobniej również zostaną w zespole.
 
Działacze Kolbuszowianki chcą ściągnąć do zespołu także snajpera Stali Nowa Dęba Pawła Nowaka, który w ubiegłej rundzie czwartoligowych rozgrywek strzelił aż 8 bramek.
 
Odejść z drużyny może Mateusz Serafin, który od kilku tygodni trenuje ze Stalą Rzeszów oraz Kamil Adranowicz, który ma w planie wyjazd zagraniczny. Na pewno nie zagra w Kolbuszowej obrońca Ukonu Mba Chukwuemeka, któremu skończył się okres wypożyczenia ze Stali Rzeszów.
 
źródło: własne / Nowin

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

skaut 2011-01-16 12:02:33 0 0

Podobno zagra w Kolbie Tata Chacharu z FC cCamerun

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem