2015-10-03 21:48:53

Świetna końcówka Błękitnych Ropczyce. Wygrana z Przełomem Besko 3-2

Krzysztof Orzech w końcówce zobaczył czerwony kartonik, ale nie miało to wypływu na końcowy wynik. Błękitni Ropczyce wygrali 3-2 (fot. archiwum)
W spotkaniu 4 ligi podkarpackiej Błękitni Ropczyce pokonali Przełom Besko 3-2 dzięki bramce Łukasza Kosiby.

Kto przyszedł na mecz w Ropczycach nie może żałować. Piłkarze Błękitnych i Przełomu Besko strzelili w sumie pięć goli z czego cztery w drugiej połowie spotkania.

Wynik pojedynku otworzył pod koniec pierwszej części Igor Jacenkiw dając prowadzenie Przełomowi.

Błękitni Ropczyce wyrównali w 50. minucie, a gola strzelił Jakub Szewczyk. W 60. minucie ponownie dał o sobie znać Igor Jacenkiw. Przełom ponownie prowadził.
Gorąco zrobiło się w końcówce meczu. W 78. minucie Łukasz Kosiba wyrównał na 2-2, a w 87. minucie ten sam piłkarz dał prowadzenie swojej drużynie 3-2.

W doliczonym czsie gry Błękitni Ropczyce mogli podwyższyć prowadzenie, ale Jaku Szewczyk nie wykorzystał rzutu karnego. Chwilę później z boiska wyrzucony został Krzysztof Orzech, który otrzymał drugą żółtą kartką, ale nie miało to już wpływu na końcowy rezultat.

BŁĘKITNI ROPCZYCE - PRZEŁOM BESKO 3-2 (0-1)

0-1 Jacenkiw (44)
1-1 Szewczyk (50)
1-2 Jacenkiw (66)
2-2 Ł. Kosiba (78)
3-2 Ł. Kosiba (89)