2015-09-30 19:47:18

Puchar Polski: JKS Jarosław wygrał z Santosem Piwoda

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław Santos Piwoda przegrał z trzecioligowym JKS Jarosław 0-4.

Santos Piwoda w poprzedniej rundzie PP wyeliminował Orła Przeworsk, ale w starciu z JKS-em Jarosław nie miał większych szans. Wyniki mecz otworzył w 16. minucie Jarosław Jamrozik, który wykorzystał rzut karny.

Jeszcze przed końcem pierwszej połowy jarosławianie strzelili dwa gole. Oba trafienia zapisano na koncie Kacpra Ropa.

Po przerwie na boisku pojawiło się czterech nowy zawodników w składzie JKS-u. Piłkarze tego zespołu byli jednak w stanie strzelić jeszcze tylko jedną bramkę. W 80. minucie trafił Bartłomiej Raba, ustalając wynik meczu na 4-0 dla JKS-u.

SANTOS PIWODA - JKS JAROSŁAW 0-4 (0-3)

0-1 Jamrozik (16)