2015-09-27 19:42:39

Polonia Przemyśl nie dała rady Orlętom

Polonia Przemyśl w wyjazdowym meczu 11. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej poległa w Radzyniu Podlaskim 2-0 (1-0).

Orlęta Radzyń Podlaski wysoko postawiły poprzeczkę drużynie Polonii Przemyśl. Już w 16. minucie spotkania gospdarze wyszli na prowadzenie. Adrian Zarzecki po dośrodkowaniu Rafała Borysiuka głową skierował piłkę do bramki rywali.

Wynik tego spotkania został ustalony zaraz po zmianie stron. W 47. minucie Konrad Król wykorzystał bardzo dobre dogranie od Damiana Szpaka i nie dał szans bramkarzowi gości.

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - POLONIA PRZEMYŚL 2-0 (1-0)

1-0 Zarzecki (16)
2-0 Król (47)

Orlęta Radzyń Podlaski: Wójcicki - Ebert (90. Madejski), Zarzecki, Konaszewski, Szymala, Król (82. Milcz), Kot (77. Groborz), Borysiuk, Melnyczuk (90. Nowacki), Zmorzyński, Szpak.

Sędziował: Kacper Czarnota. Żółte kartki: Kot, Szymala - Mikulec, Barszcza, Gosa.