2015-09-27 11:43:36

Sześć bramek w meczu Sokoła Nisko z Sokołem Sokolniki

W 9. kolejce spotkań 4 ligi podkarpackiej Sokół Nisko pokonał u siebie Sokoła Sokolniki 4-2.

Sokół Nisko to czołowy zespół 4 ligi podkarpackiej w obecnym sezonie. W spotkaniu z Sokołem Sokolniki szybko zdobył dwie bramki.

W 7. minucie wynik spotkania otworzył Marcin Kowal. Osiem minut później trafił Michał Serafin. Michał Serafin zdobył swojego drugiej gola w 37. minucie.

Sokół Sokolniki, który zamyka ligową tabelę, odpowiedział golem w 43. minucie. Strzelcem okazał się Bartłomiej Miazga. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Sokoła Nisko 3-1.

Po wznowieniu gry, w 57. minucie, Patryk Wilk strzelił czwartego gola dla gospodarzy. Postawił tym samym przyjezdnych pod ścianą.

Beniaminek był  w stanie odpowiedzieć jeszcze jedną bramką w 61. minucie. Jej autorem był ponownie Bartłomiej Miazga.

Sokół Sokolniki to jedyna ekipa w całej stawce, która nie wygrała jeszcze w sezonie 2015/2016.

SOKÓŁ NISKO - SOKÓŁ SOKOLNIKI 4-2 (3-1)