2015-09-26 19:09:12

Piast Tuczempy sensacyjnie pokonał lidera Motor Lublin

Niespodziewanym wynikiem zakończyło się spotkanie Piasta Tuczempy z Motorem Lublin. Beniaminek 3 ligi lubelsko-podkarpackiej wygrał z liderem 1-0 (0-0).

Faworyt z Lublina nie wytrzymał ciśnienia i przegrał  z Piastem Tuczempy mimo, że miał sporo okazji na zdobycia gola. Motor wygrywał większość pojedynków główkowych. Lepiej utrzymywał się przy piłce.

Upragnionego gola dla Piasta Tuczempy zdobył Wojciech Tołpa. Piłkarz świetnie uderzył zza pola karnego w 77. minucie.

W 90. minucie z bardzo groźną kontrą wyszedł Piast. Bramkarz Motoru, Maciej Zagórski sfaulował jedego z zawodników gospodarzy, za co ujrzał czerwoną kartkę.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Piast Tuczempy mógł się cieszyć z niezwykle cennych trzech punktów.

PIAST TUCZEMPY - MOTOR LUBLIN 1-0 (0-0)

1-0 Tołpa (77)

Piast Tuczempy: Strawa - Jaroch, R. Noga, B. Noga, Gil, Aab, Karkovskyi, Wota, Wielgosz, Kubas, Tołpa oraz Sobczak, Walicki, Bobak, Zając, Kud, Stopyra.

Motor Lublin: Zagórski - Falisiewicz, Karwan, Gieraga, Dykyy (71. Prusinowski), Król, Piekarski, Tymosiak, Stachyra, Michota (60. Wojczuk), Paluch (62. Myśliwiecki).