2015-09-21 09:49:15

Ósma porażka Orła Przeworsk. Trener Grzegorz Sitek rozważa odejście

Orzeł Przeworsk przegrał po raz ósmy w tym sezonie. Trener Grzegorz Sitek zastanawia się nad odejściem...
Orzeł Przeworsk przegrał z Lewartem Lubartów, beniaminkiem 3 ligi lubelsko-podkarpackiej, aż 4-1 i z zaledwie czterema punktami zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Piłkarze Orła Przeworsk stracili bramkę bardzo szybko. Już w 3. minucie prowadzenie Lewartowi Lubartów dał Wadym Semczuk. Przeworszczanie nie poddali się i wyrównali w 32. minucie za sprawą Edwina Strusia.

Jeszcze przed przerwą podkarpacki zespół straciła gola do szatni. Prowadzenie Lewartowi Lubartów zapewnił Mateusz Kompanicki.

Po zmianie stron Orzeł miał przewagę optyczną. Niestety dwa proste błędy w końców bezlitośnie wykorzystał beniaminek z Lubartowa. W 80. minucie Dawid Niewęgłowski strzelił na 3-1, a chwilę później ustalił wynik spotkania na 4-1.

To szósta z rzędu i ósma w tym sezonie porażka Orła Przeworsk pod wodzą trenera Grzegorza Sitka. Szkoleniowiec rozważa odejście.

LEWART LUBARTÓW - ORZEŁ PRZEWORSK 4-1 (2-1)

1-0 Semchuk (3)
1-1 Struś (32)
2-1 Kompanicki (42)
3-1 D. Niewęgłowski (80)
4-1 D. Niewęgłowski (81)

Lewart Lubartów: Parzyszek - Kotowicz, Mitura, Bijan, Michna, Zuber (62. D. Pikul), J. Niewęgłowski, Rusinek (85. Wiącek), D. Niewęgłowski (88. Gorgol), Kompanicki (82. Kula), Semczuk.

Orzeł Przeworsk: Kurosz - Drożdżal (46. Kmuk), Guzior, Khorolsky, Broda - Struś (73. Boratyn), Czyrny (82. Duży), Skała (85. Kudła), Kołodziej - Czyrny, Piątek.

Sędziował: Jakub Pych (Dębica). Żółte kartki: Kotowicz - Khorolsky, Struś, Gawłowski, Piątek.