2015-09-20 15:09:12

Stal Nowa Dęba zremisowała z Rzemieślnikiem Pilzno

Stal Nowa Dęba (niebiesko-białe stroje) zremisowała u siebie z Rzemieślnikiem Pilzno (fot. Natalia Styś / archiwum)
Piłkarze Stali Nowa Dęba zajmujący jedno z końcowych miejsc w tabeli zremisowali u siebie z Rzemieślnikiem Pilzno.

Po ostatnich remisowych wynikach oba zespoły przystąpiły do spotkania z nadzieją zdobycia trzech punktów. Wynik spotkania otworzył dopiero w 67. minucie Karol Wilk dając prowadzenie Stali Nowa Dęba.

Niedługo po tym goście doprowadzili do wyrównania. W 72. minucie spotkania bramkę dla Rzemieślnika Pilzno na 1-1 zdobył Konrad Fryś.

Kolejne minuty pomimo prób nie znalazły odzwierciedlenia w postaci gola, tym samym sobotnia konfrontacja obu zespołów zakończyła się podziałem punktów.

STAL NOWA DĘBA - RZEMIEŚLNIK PILZNO 1-1 (0-0)