2015-09-20 18:14:12

LKS Pisarowce wygrał z Crasnovią w Krasnem

W 8. kolejce 4 ligi podkarpackiej LKS Pisarowce wygrał na wyjeździe z Crasnovią Krasne 2-0.

LKS Pisarowce nie przegrał czwartego meczu z rzędu. Tym razem pokonał Crasnovię Krasne.

Pierwszą bramkę, z rzutu karnego zdobył w 35. minucie Sebastian Sobolak. Korzystny rezultat dla LKS-u podwyższył w 88. minucie Fabian Pańko.

Dla Crasnovii Krasne to dopiero druga porażka w obecnym sezonie 4 ligi podkarpackiej.

CRASNOVIA KRASNE - LKS PISAROWCE 0:2 (0:1)

0-1 Sobolak (37)
0-2 Pańko (88)
Crasnovia Krasne: Kukulski - Krzak, Baran, Róg, Chmiel (76. Doroba), Rozborski, Dudek, Szyszka, Gwizdak (53. Opoń), Karnas, R. Szczepański (53. Adamczyk)

LKS Pisarowce: Szpiech - Węgrzyn, Frączek (60. Suszko), Jaklik, Kokoć, Kumah-Doe, Adamiak (80. Pańko), Lisowski, Walaszczyk (85; Domaradzki), Łuczka, Sobolak (70. Niemczyk)

Żółte kartki: Gwizdak - Frączek