2011-01-11 20:01:39

Walaszczyk nie zagra w "Stalówce"

Resovia Rzeszów odrzuciła pochodzącą ze Stalowej Woli oferte wypożyczenia Kamila Walaszczyka. Trener stalowowolan Sławomir Adamus, sprawdzi kolejnych graczy.

Po tym, jak nie udało się wypożyczyć rozgrywającego Resovii, trenerzy Stali zamierzają sprawdzić kolejnych zawodników, a wśród nich m.in napastnika Tomasovii Tomaszów Lubelski Jaceka Kusiaka oraz mającego juz za sobą grę w Stalowej Woli Adriana Sobczyńskiego (ostatnio Polonia New York Soccer Club).

Działacze Stali prowadzą również negocjacje z Koroną Kielce w sprawie wypożyczenia Artura Cebuli. Piłkarz ten jest wychowankiem Stali i został wypożyczony ze stalowowolskiej drużyny do zespołu Młodej Korony i grał w nim w rundzie jesiennej. Teraz miałby przejść do kieleciego klubu na zasadzie transferu definitywnego. Prócz Cebuli Stal mogliby wzmocnić inni młodzi piłkarze Korony.

- Nasze rozmowy z Koroną mogą nie ograniczyć się tylko do tematu Artura Cebuli, ale możemy nawiązać długofalową współpracę z kieleckim klubem. Zawodnicy, którzy odchodziliby z zespołu Młodej Ekstraklasy, mogliby trafić do nas - zdradza Mariusz Szymański, członek rady nadzorczej Stali Stalowa Wola PSA.

źródło: Echo Dnia

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem