http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-01-11 16:01:55

Łytwyniuk trenuje ze Stalówką

Iwan Łytwyniuk z Hetmana Zamość rozpoczął treningi z pierwszoligową Stalą Stalowa Wola. W tym tygodniu mają pojawić się też w ekipie trenera Janusza Białka kolejni przymierzani do drużyny zawodnicy.

- Łytwyniuk ma rozpocząć treningi z nami od poniedziałku - mówi trener  Stal Janusz Białek. - Mam nadzieję, że pojawi się zgodnie z planem, to ciekawy zawodnik. Prowadzimy też rozmowy z Zagłębiem Lubin w sprawie wypożyczenia Krystiana Getingera. Sprawy idą w dobrym kierunku, ale musimy zaczekać, aż wszystko powyjaśnia się, jeżeli chodzi o sprawy kadrowe w samym Zagłębiu. Jestem też dobrej myśli, jeżeli chodzi o pozyskanie bramkarza ze Stali Mielec, Grzegorza Witkowskiego, chociaż jego klub chce za niego pieniądze. To jeden z najciekawszych golkiperów młodego pokolenia w naszym regionie - dodaje Białek.

Mówi się też o możliwym powrocie do Stali pomocnika Janusza Iwanowskiego z Wisły Płock oraz o zawodnikach przeżywającego problemy Hetmana Zamość, m.in Marku Fundakowskim.


źródło: Echo Dnia / Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem